Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Dayton Imbler
Results
Videos
High School Results
High School
High School
International
Youth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 2-0 0:34
G. Taylor
Siuslaw
OSAA Special District 3A District 2
5th Place
113
02/10
L
F 2-0 0:43
D. Zambrano
Santiam Christian
OSAA Special District 3A District 2
Cons. Semis (16 Man)
113
02/10
L
F 4-0 0:59
C. Montgomery
Santiam Christian
OSAA Special District 3A District 2
Semis & 3rd WB (16 Man)
113
02/10
W
MD 12-0
M. Kennedy
Sheridan
OSAA Special District 3A District 2
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
02/03
L
F 7-1 2:38
A. Mendoza
Jefferson
Special District 2-3A Duals
Round 7 (10 Team)
113
02/03
L
F 2-0 0:28
J. Henderson
Harrisburg
Special District 2-3A Duals
Round 2 (10 Team)
113
02/03
L
F 2-0 0:53
D. Zambrano
Santiam Christian
Special District 2-3A Duals
Round 8 (10 Team)
113
02/03
W
F 7-0 3:00
M. Kennedy
Sheridan
Special District 2-3A Duals
Round 3 (10 Team)
113
02/03
W
F 11-0 2:36
B. Mobley
Siuslaw
Special District 2-3A Duals
Round 4 (10 Team)
106
01/30
L
F 2-0 1:13
R. Flack
La Pine
La Pine 3-Way
Round 1
113
01/27
L
F 2-0 0:26
M. Young
Madras
Cottage Grove Invitational Boys
Semis Conso
113
01/27
W
F 7-7 5:42
M. Hertz
Summit
Cottage Grove Invitational Boys
Conso 2/4
113
01/26
L
MD 13-2
U. Young
Douglas
Cottage Grove Invitational Boys
Round 2
113
01/07
L
F 0-0 1:23
T. Bryant
Yamhill-Carlton
YC Crossover Duals
Round 1
113
01/07
L
F 0-0 2:14
N. Titular
Yamhill-Carlton
YC Crossover Duals
Round 1
120
01/07
L
F 0-0 0:16
D. Wheeler
Yamhill-Carlton
YC Crossover Duals
Round 1
113
01/07
L
F 0-0 3:04
B. Boyles
Pleasant Hill
Elmira @ Pleasant Hill
Round 1
120
01/06
L
F 0-0 2:14
D. Dinan
Banks
YC Crossover Duals
Round 1
113
01/06
L
F 9-0 3:31
J. Royes
Enterprise
Dayton Invitational
Round 3 (3 Man)
113
01/06
W
DEC 7-6
L. Prado
Nyssa
Dayton Invitational
Round 1 (3 Man)
113
12/16
L
F 2-0 0:40
B. John
Stayton
Stayton SCTC Holiday Duals
Round 1 (4 Team)
120
12/16
L
F 2-0 0:37
M. Cortez
Jefferson
Stayton SCTC Holiday Duals
Round 2 (4 Team)
120
12/13
L
F 2-0 0:17
T. Hardee
Sweet Home
Sweet Home Dual Tournament
Round 3 (6 Team)
120
12/13
L
F 2-0 0:21
S. Sutton
Cascade
Sweet Home Dual Tournament
Round 5 (6 Team)
120
12/13
L
F 2-0 0:13
W. McClellan
Stayton
Sweet Home Dual Tournament
Round 2 (6 Team)
113
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024