Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Today · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Max Kelly
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
L
Replay
F 5-0 2:43
C. Stoops
3F Wrestling
2024 TX-USAW Folkstyle Youth State
Round 8
110
02/25
W
Replay
F 2-0 0:28
G. Martinez
Bandas Wrestling Academy
2024 TX-USAW Folkstyle Youth State
Round 7
110
02/25
W
Replay
F 8-0 1:36
A. Bloom
Brazos Valley Wrestling Club
2024 TX-USAW Folkstyle Youth State
Round 5
110
02/25
L
Replay
DEC 7-3
M. Harris
Warhawk Wrestling Academy
2024 TX-USAW Folkstyle Youth State
Round 3
110
02/03
W
F 7-0 1:14
A. Wood
Apex Grappling Academy
TX-NORTH The Princeton Open
Round 7
110
02/03
W
DEC 3-2
A. Sanchez
Apex Grappling Academy
TX-NORTH The Princeton Open
Round 5
110
02/03
W
F 7-1 1:44
I. Robey
Fitness Fight Factory Wrestling Club
TX-NORTH The Princeton Open
Round 3
110
01/06
L
F 2-0 0:39
S. Rosales
Amped Wrestling Club
TX-NORTH Battle Of Armageddon
Round 7
110
01/06
W
F 7-2 2:56
J. Pattillo
Grapevine Wrestling Club
TX-NORTH Battle Of Armageddon
Round 5
110
01/06
W
F 12-2 2:45
S. Palik-Rodriguez
Texans Wrestling Club
TX-NORTH Battle Of Armageddon
Round 3
110
12/16
L
Replay
F 7-5 2:28
C. Spaulding
Patriots Wrestling Club LLC
TOA - 2023 Stockyard Stampede
rr Round 2
115-124
12/09
W
F 5-0 1:00
G. Andow
Texas Elite Wrestling Club
TX-NORTH Allen Tournament Of Champions
Round 6
120
12/09
W
F 2-0 0:55
N. Cross
Rio Vista Wrestling
TX-NORTH Allen Tournament Of Champions
Round 5
120
12/09
L
F 4-1 1:33
C. Inmon
Texas Eagle Wrestling Academy
TX-NORTH Allen Tournament Of Champions
Round 4
120
12/02
W
F 4-0 0:58
G. Andow
Texas Elite Wrestling Club
TX-NORTH Turf Wars
Round 6
120
12/02
L
F 4-2 0:50
C. Inmon
Texas
TX-NORTH Turf Wars
Round 5
120
12/02
W
F 13-0 3:00
I. Robey
Fitness Fight Factory Wrestling Club
TX-NORTH Turf Wars
Round 4
120
11/18
W
F 3-2 2:26
A. Garcia
Texas
TX-NORTH Grappling Gobbler
Round 6
120
11/18
W
F 2-0 0:39
J. Randall
Liberty Warriors Wrestling Club
TX-NORTH Grappling Gobbler
Round 4
120
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
W
F 9-2 2:00
I. Borja
Team Xtreme Wrestling
2023 TX-USAW Youth State Championships
Round 7
115
02/25
W
F 12-0 2:30
F. Lopez
Bandas Wrestling Academy
2023 TX-USAW Youth State Championships
Round 8
115
02/25
W
F 2-0 0:21
H. Garcia
Corespeed Wrestling - Hutto-Round Rock
2023 TX-USAW Youth State Championships
Round 7
115
02/04
W
F 4-0 1:24
A. Koester
Apex Grappling Academy
TX-NORTH LoneStar Nationals
Round 5 (5 Man)
115-HWT
02/04
W
F 2-0 0:14
C. Hixon
Texas Elite Wrestling Club
TX-NORTH LoneStar Nationals
Round 4 (5 Man)
115-HWT
02/04
L
F 4-2 1:27
M. Martin
NB Elite Wrestling Club
TX-NORTH LoneStar Nationals
Round 3 (5 Man)
115-HWT
02/04
W
F 2-0 0:36
J. Harris
Sulphur Youth Wrestling Club
TX-NORTH LoneStar Nationals
Round 1 (5 Man)
115-HWT
01/07
L
F 2-0 1:11
S. Mosier
High Ground Wrestling
TX-NORTH McKinney Mayhem
Round 2 (Best of 3)
115
01/07
L
F 2-0 0:57
S. Mosier
High Ground Wrestling
TX-NORTH McKinney Mayhem
Round 1 (Best of 3)
115
01/07
W
TF 16-0 1:24
C. Hixon
Texas Elite Wrestling Club
TX-NORTH McKinney Mayhem
Round 4 (5 Man)
115
01/07
W
F 7-2 2:33
A. Sanchez
Apex Grappling Academy
TX-NORTH McKinney Mayhem
Round 3 (5 Man)
115
01/07
L
DEC 10-9
A. Koester
Apex Grappling Academy
TX-NORTH McKinney Mayhem
Round 2 (5 Man)
115
01/07
W
F 5-0 0:15
T. Robinson
Tribe Wrestling Club
TX-NORTH McKinney Mayhem
Round 1 (5 Man)
115
12/03
L
F 2-0 1:09
S. Mosier
High Ground Wrestling
TX-NORTH The Hive
Round 4
100-115
12/03
W
F 2-2 1:11
P. Theriot
Scots Wrestling Club
TX-NORTH The Hive
Round 2
100-115
12/03
L
F 5-2 1:29
K. Lupardus
Keller Wrestling Club
TX-NORTH The Hive
Round 4
115
12/03
W
F 10-0 2:10
K. Pulliam
Best Trained Wrestling
TX-NORTH The Hive
Round 2
115
11/19
L
F 4-0 0:49
A. Sanchez
Apex Grappling Academy
TX-NORTH The Grappling Gobbler
Round 4
115
11/19
W
F 0-2 1:57
C. Hixon
Texas Elite Wrestling Club
TX-NORTH The Grappling Gobbler
Round 3
115
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024