Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Haroon Ahamed
Results
High School Results
High School
High School
Other
Team Name
Sun Prairie
Sun Prairie East
Sun Prairie East/West
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/04
W
DEC 8-5
B. Punzel
Janesville Craig
2023 Big 8 Conference Varsity
Placement Matches (12 Man)
152
02/04
W
DQ 9-1
C. Baker
---
2023 Big 8 Conference Varsity
Semis & 2nd WB (12 Man)
152
02/04
L
F 6-3 3:58
B. Punzel
Janesville Craig
2023 Big 8 Conference Varsity
Quarterfinals (12 Man)
152
01/21
W
DEC 2-1
E. Matuszak
East Troy
TKO - Terry Kramer Open
Round 5: All other places
152
01/21
L
DEC 6-5
C. Nass
Sussex Hamilton
TKO - Terry Kramer Open
Round 4: Other Matches
152
01/21
W
DEC 8-3
R. Nelson
Kenosha Tremper
TKO - Terry Kramer Open
Round 3
152
01/21
L
F 7-1 5:10
K. Tubin
Pewaukee
TKO - Terry Kramer Open
Round 2
152
01/21
L
F 6-0 2:43
J. Busse
Iowa Grant
TKO - Terry Kramer Open
Round 1
152
01/14
L
F 10-1 2:55
C. Ramos
Kenosha Bradford/Reuther
Badger Scramble
Round 5b
152
01/14
W
MD 17-7
B. Gore
Sun Prairie East/West
Badger Scramble
Round 4
152
01/14
L
F 2-0 0:51
P. Lee
Kaukauna
Badger Scramble
round 3
152
01/14
L
MD 12-3
E. Brummett
Badger
Badger Scramble
round 2
152
01/14
W
DEC 3-1
T. Brockman
West Bend East
Badger Scramble
round 1
152
01/08
L
F 3-0 1:48
R. Errthum
Mt. Horeb/Braneveld
2023 Sauk Prairie Eagle Invite
Placement Matches (16 Man)
152
01/07
L
F 2-2 1:57
C. Baker
Middleton
2023 Sauk Prairie Eagle Invite
Semis & 3rd WB (16 Man)
152
01/07
W
FOR 0-0
C. Schuh
Monroe
2023 Sauk Prairie Eagle Invite
2nd Wrestleback (16 Man)
152
01/07
W
MD 10-1
A. Lewke
Columbus
2023 Sauk Prairie Eagle Invite
Quarters & 1st WB (16 Man)
152
01/07
L
F 5-5 5:21
H. Alt
River Valley
2023 Sauk Prairie Eagle Invite
Round 1 (16 Man)
152
12/16
L
F 2-5 3:23
B. Pickel
Cuba City/Benton/SW
Waterloo Friday Night Duals
Round 2 (8 Team)
152
12/16
W
F 2-0 1:30
R. Schultz
Lakeside Lutheran
Waterloo Friday Night Duals
Round 1 (8 Team)
152
12/16
L
F 3-2 3:55
J. Dutton
Delavan-Darien
Waterloo Friday Night Duals
Round 3 (8 Team)
152
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024