Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Christian Duran
Results
High School Results
High School
High School
Youth
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/14
L
FOR 0-0
K. Falkon
Rapid City Stevens JV
Bennett County Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
132
01/14
L
FOR 0-0
C. Gibbons
Crawford
Bennett County Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
12/07
L
F 10-2 1:23
C. Smith
Sturgis
Douglas Middle School Tournament
Round 3
133-135
12/07
L
F 14-2 3:31
J. Olson
Belle Fourche
Douglas Middle School Tournament
Round 2
133-135
12/06
L
F 2-0 0:43
J. Niles
Spearfish
Douglas Middle School Tournament
Round 1
133-135
12/03
L
F 2-0 0:20
A. VanBalen
Pierre
Rapid City Middle School Tournament
Round 3
135-136
12/03
L
F 2-0 0:48
G. Heidrich
Rapid City West
Rapid City Middle School Tournament
Round 2
135-136
12/03
L
F 2-0 0:24
C. Villmow
Sage Valley
Rapid City Middle School Tournament
Round 1
135-136
11/30
L
F 2-0 0:09
C. Villmow
Sage Valley
Spearfish Middle School Tournament
Round 3
135-138
11/30
L
F 2-0 1:02
F. Pendegraft
Rapid City East
Spearfish Middle School Tournament
Round 2
135-138
11/29
L
F 2-0 0:43
L. Mahaffy
Sturgis Williams
Spearfish Middle School Tournament
Round 1
135-138
11/19
L
F 2-0 0:15
T. McNutt
Upton
Sturgis Middle School Tournament
Placement Matches (8 Man)
130-140
11/19
L
F 2-0 0:29
C. Hildreth
Twin Spruce
Sturgis Middle School Tournament
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
130-140
11/18
L
F 2-0 0:25
R. Sisel
Sage Valley
Sturgis Middle School Tournament
Quarterfinals (8 Man)
130-140
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024