Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Bradley Winsor
Results
High School Results
High School
High School
Other
Team Name
Belding
Belding Area HS
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
F 7-7 3:10
S. Walkington
Lakewood HS
MHSAA Team Districts 179-3
Round 1
150
02/02
W
F 11-0 2:27
D. Malek
Fulton HS
Fulton Middleton Tri
Round 1
150
02/02
W
DEC 8-2
L. Perry
Montabella HS
Fulton Middleton Tri
Round 1
150
01/30
W
F 0-0
P. Lugo
Whitehall HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
157
01/28
L
F 6-8 3:01
N. Renner
Tri County Area HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
157
01/28
L
DEC 14-8
O. Schmuker
Allendale HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
157
01/28
L
F 7-0 2:55
J. Jenks
Hudsonville HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
157
01/28
W
F 4-0 1:12
P. Lugo
Whitehall HS
Whitehall Rick Champion Duals
Round 1
157
01/21
W
DEC 6-3
A. Patrick
Clio HS
Midland Team Tournament
Round 1
157
01/21
L
F 5-0 1:00
C. Schelb
Midland HS
Midland Team Tournament
Round 1
150
01/21
L
F 6-2 3:33
G. Arnold
Anchor Bay HS
Midland Team Tournament
Round 1
157
01/21
W
F 7-0 0:33
J. Alegre
Pinckney HS
Midland Team Tournament
Round 1
150
01/19
W
F 2-0 1:01
L. Grifhorst
Cedar Springs HS
OK Silver / Gold @ Godwin
Round 1
150
01/19
L
F 5-0 1:35
L. Braun
Catholic Central HS (Grand Rapids)
OK Silver / Gold @ Godwin
Round 1
157
01/14
L
F 2-0 1:29
J. Grimes
Mason HS
Fowlerville Duals
Placement
157
01/14
L
DEC 4-1
B. Foster
Fowlerville HS
Fowlerville Duals
Round 3 (10 Team)
157
01/14
W
TF 19-4 4:40
S. Maulazoi
Waverly HS
Fowlerville Duals
Round 5 (10 Team)
157
01/14
W
F 2-0 0:23
J. Shaia
Walled Lake Western HS
Fowlerville Duals
Round 4 (10 Team)
157
01/14
L
F 9-1 3:15
Z. Taylor
OA Carlson HS
Fowlerville Duals
Round 2 (10 Team)
157
01/07
W
MD 14-6
W. Berenbrock
Newaygo
WC Dunneback Tournament
Placement
150
01/07
W
F 2-0 0:51
S. Grooters
Unity Christian
WC Dunneback Tournament
Semi & Cons Semi
150
01/07
W
F 8-2 5:07
C. Augustyn
Grand Rapids West Catholic
WC Dunneback Tournament
Quarters & WB
150
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024