Results
7th Place
Preston Maucere
P. Maucere
FOR
Zach Redding
Z. Redding
Alex Samson
A. Samson
MD 10-1
Kevin Meloni
K. Meloni
Jakob Camacho
J. Camacho
DEC 7-4
Anthony Sulla
A. Sulla
Randy Earl
R. Earl
FOR
Jonathan Gomez
J. Gomez
Ben Tepperman
B. Tepperman
DEC 6-0
Kevin Kelly
K. Kelly
Consi of 4
Trent Svingala
T. Svingala
DEC 6-5
Preston Maucere
P. Maucere
Brandon Nunez
B. Nunez
DEC 8-7
Zach Redding
Z. Redding
Sam LaRosa
S. LaRosa
F 1:07
Grayson Brandt
G. Brandt
Justin Lopez
J. Lopez
DEC 6-2
Alex Samson
A. Samson
Kevin Meloni
K. Meloni
F 2:24
Cahal Donovan
C. Donovan
Consi of 8 #2
Garrett Semenetz
G. Semenetz
DEC 4-2
Preston Maucere
P. Maucere
Trent Svingala
T. Svingala
MD 13-3
Anthony Sciotto
A. Sciotto
Max Kropman
M. Kropman
DEC 10-6
Brandon Nunez
B. Nunez
Dylan Earl
D. Earl
F 2:16
Zach Redding
Z. Redding
Justin Lopez
J. Lopez
DEC 3-2
Drew Schafer
D. Schafer
Quarter-Finals
Preston Maucere
P. Maucere
DEC 6-4
Dylan Ryder
D. Ryder
Brandon Nunez
B. Nunez
F 4:00
Tony Negron
T. Negron
Grayson Brandt
G. Brandt
F 0:24
Trace Wingard
T. Wingard
Greg Diakomihalis
G. Diakomihalis
DEC 5-3
Zach Redding
Z. Redding
Tyrome Harvey
T. Harvey
F 0:29
Sam LaRosa
S. LaRosa
Round of 16
Preston Maucere
P. Maucere
DEC 5-3 SV
SV
Dylan Earl
D. Earl
Trent Svingala
T. Svingala
DEC 3-2
Tony Negron
T. Negron
Greg Diakomihalis
G. Diakomihalis
TF 16-1 3:43
Christian Encarnacion
C. Encarnacion
Ryan Jack
R. Jack
F 1:46
Anthony Sciotto
A. Sciotto
Max Kropman
M. Kropman
MD 15-4
Oscar Lainez
O. Lainez
Round of 32
Preston Maucere
P. Maucere
F 3:22
Ethan Ferro
E. Ferro
Kevin Urena
K. Urena
F 1:16
Tony Negron
T. Negron
Greg Diakomihalis
G. Diakomihalis
F 1:32
Cj McCMONEGAL
C. McCMONEGAL
Logan Dubuque
L. Dubuque
F 1:49
Anthony Sciotto
A. Sciotto
River Burgess
R. Burgess
F 2:58
Zach Redding
Z. Redding
Consi-Semis
Sam LaRosa
S. LaRosa
DEC 7-0
Heyden Goldiner
H. Goldiner
Trent Svingala
T. Svingala
DEC 6-0
Tony Negron
T. Negron
Jaibrian Chandler
J. Chandler
F 3:47
Tyrome Harvey
T. Harvey
Brandon Nunez
B. Nunez
F 0:53
Oscar Lainez
O. Lainez
Justin Lopez
J. Lopez
DEC 12-7
Michael Gonyea
M. Gonyea
Semi-Finals
Heyden Goldiner
H. Goldiner
DEC 3-2
Coty Lodge
C. Lodge
Greg Diakomihalis
G. Diakomihalis
DEC 2-1
Tony Negron
T. Negron
Tyrome Harvey
T. Harvey
MD 11-0
Trace Wingard
T. Wingard
Dylan Ryder
D. Ryder
DEC 12-5
Oscar Lainez
O. Lainez
Adam Busiello
A. Busiello
F 2:52
Michael Gonyea
M. Gonyea
5th Place
Tony Negron
T. Negron
DEC 9-2
Brandon Nunez
B. Nunez
Michael Gonyea
M. Gonyea
DEC 8-4
Justin Hoyle
J. Hoyle
Connor Greiner
C. Greiner
DEC 5-2
Benny Baker
B. Baker
Ryan Hetrick
R. Hetrick
DEC 1-0
Jake Silverstein
J. Silverstein
Jake Riegel
J. Riegel
FOR
Hunter Dusold
H. Dusold
Finals
Coty Lodge
C. Lodge
TF 16-0
Trace Wingard
T. Wingard
Dylan Ryder
D. Ryder
DEC 3-2
Greg Diakomihalis
G. Diakomihalis
Adam Busiello
A. Busiello
F 1:29
Orion Anderson
O. Anderson
Tommy Cox
T. Cox
DEC 12-5
Beau Bartlett
B. Bartlett
Matteo DeVINCENZO
M. DeVINCENZO
DEC 3-2