Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Idaway Rafter River Tournament
Idaway Rafter River Tournament
Brackets
Results
Results
5&6
5&6
Girls 5-6
7&8
9&10
11&12
13-15 Middle School
Round
Round 5
Round 4
Round 3
Round 2
Round 1
Team Name
208 Spartans
Burley Bobcat Wrestling
Declo Stingers
Glenns Ferry Wrestling
Raft river Wrestling
Weight Class
40
43
45
Round 5
1
Spencer Ward
S. Ward
Raft river Wrestling
W
F 5-0 0:28
43
2
Cooper Evans
C. Evans
Raft river Wrestling
3
Ellison Potucek
E. Potucek
Glenns Ferry Wrestling
F 2-0 0:22
43
W
4
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
5
Saxton Larsen
S. Larsen
Burley Bobcat Wrestling
F 7-0 1:11
43
W
6
Oliver Ganoe
O. Ganoe
Declo Stingers
Round 4
1
Spencer Ward
S. Ward
Raft river Wrestling
W
F 2-0 0:25
43
3
Ellison Potucek
E. Potucek
Glenns Ferry Wrestling
2
Cooper Evans
C. Evans
Raft river Wrestling
W
F 4-0 1:43
43
5
Saxton Larsen
S. Larsen
Burley Bobcat Wrestling
4
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
W
DEC 11-9 SV
SV
43
6
Oliver Ganoe
O. Ganoe
Declo Stingers
Round 3
View All
1
Charles Bishop
C. Bishop
Burley Bobcat Wrestling
W
MD 9-1
40
2
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
3
Kyler Carr
K. Carr
Raft river Wrestling
W
DEC 11-5
40
4
Knox Boden
K. Boden
Raft river Wrestling
1
Spencer Ward
S. Ward
Raft river Wrestling
W
MD 14-5
43
4
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
2
Cooper Evans
C. Evans
Raft river Wrestling
F 8-11 2:13
43
W
6
Oliver Ganoe
O. Ganoe
Declo Stingers
3
Ellison Potucek
E. Potucek
Glenns Ferry Wrestling
W
DEC 7-6
43
5
Saxton Larsen
S. Larsen
Burley Bobcat Wrestling
Round 2
View All
1
Charles Bishop
C. Bishop
Burley Bobcat Wrestling
F 4-5 1:12
40
W
3
Kyler Carr
K. Carr
Raft river Wrestling
2
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
W
MD 10-2
40
4
Knox Boden
K. Boden
Raft river Wrestling
1
Spencer Ward
S. Ward
Raft river Wrestling
W
F 2-0 0:34
43
5
Saxton Larsen
S. Larsen
Burley Bobcat Wrestling
2
Cooper Evans
C. Evans
Raft river Wrestling
F 11-0 2:33
43
W
4
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
3
Ellison Potucek
E. Potucek
Glenns Ferry Wrestling
F 2-0 0:19
43
W
6
Oliver Ganoe
O. Ganoe
Declo Stingers
Round 1
View All
1
Charles Bishop
C. Bishop
Burley Bobcat Wrestling
W
F 2-0 0:53
40
4
Knox Boden
K. Boden
Raft river Wrestling
2
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
W
MD 15-4
40
3
Kyler Carr
K. Carr
Raft river Wrestling
1
Spencer Ward
S. Ward
Raft river Wrestling
W
F 10-0 1:20
43
6
Oliver Ganoe
O. Ganoe
Declo Stingers
2
Cooper Evans
C. Evans
Raft river Wrestling
W
F 2-0 0:19
43
3
Ellison Potucek
E. Potucek
Glenns Ferry Wrestling
4
Luke Morgan
L. Morgan
208 Spartans
W
F 2-0 0:28
43
5
Saxton Larsen
S. Larsen
Burley Bobcat Wrestling
Event Info
Idaway Rafter River Tournament on Mar 18, 2023 in Malta, ID.