Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Liberty Center Orange & Black
Liberty Center Orange & Black
Brackets
Results
Results
Division 1- 6 & under
Division 1- 6 & under
Division 2- 7-8
Divison 3- 9-10
Division 4- 11-12
Division 5- Jr High
Round
Round 7
Round 6
Round 5
Round 4
Round 3
Round 2
Round 1
Team Name
Anthony Wayne
Archbold Wrestling Club
Bluffton
DWC
Dundee Wrestling
Evergreen
Freedom Wrestling Club
Genoa Biddy Wrestling
Junior Flyer Wrestling Club
Junior Panther Wrestling
Kodiak Attack
Lake Erie Wrestling Club
Lake Junior Flyers WC
Liberty Center
N/A
Napoleon
Napoleon Wrestling Club
Ottawa-Glandorf
Perrysburg Wrestling Club
Soul city
Springfield Blue Devil Wrestli
Swanton Wrestling Club
Tomahawk Wrestling Club
Wapakoneta
Weight Class
40
45
50
55
60
HWT (max 75)
Round 7
View All
16
Madilyn Bauman
M. Bauman
Kodiak Attack
W
F 6-0 0:45
45
2
Emmett Lauber
E. Lauber
Archbold Wrestling Club
10
Xander Broyles
X. Broyles
Junior Panther Wrestling
W
DEC 4-3
45
6
Ezekiel Hornsby
E. Hornsby
Springfield Blue Devil Wrestli
3
Owen Johnson
O. Johnson
Genoa Biddy Wrestling
F 2-0 0:35
50
W
6
Steven Houston
S. Houston
Junior Panther Wrestling
8
Grayson Burghardt
G. Burghardt
Junior Panther Wrestling
F 11-4 1:54
50
W
7
Maddox Krise
M. Krise
Perrysburg Wrestling Club
9
Kieran Price
K. Price
Bluffton
MD 17-8
55
W
15
Kaison Alexander
K. Alexander
Soul city
Round 6
View All
1
Brazen Reed
B. Reed
Napoleon Wrestling Club
DEC 13-7
40
W
3
Henry Lauber
H. Lauber
Archbold Wrestling Club
8
Brigston Remer
B. Remer
Swanton Wrestling Club
TF 16-1 2:49
40
W
5
Marco Lopez
M. Lopez
Lake Erie Wrestling Club
4
Rhett Yoder
R. Yoder
Liberty Center
F 2-0 0:33
45
W
10
Xander Broyles
X. Broyles
Junior Panther Wrestling
15
David Bork
D. Bork
Lake Erie Wrestling Club
F 2-0 1:11
45
W
6
Ezekiel Hornsby
E. Hornsby
Springfield Blue Devil Wrestli
1
Coltyn Mitchell
C. Mitchell
Kodiak Attack
F 17-4 2:44
50
W
6
Steven Houston
S. Houston
Junior Panther Wrestling
Round 5
View All
5
Marco Lopez
M. Lopez
Lake Erie Wrestling Club
W
TF 15-0 1:43
40
2
Brooks White
B. White
Liberty Center
8
Brigston Remer
B. Remer
Swanton Wrestling Club
W
F 2-0 0:14
40
7
Cecilia Ortolani
C. Ortolani
Freedom Wrestling Club
6
Ezekiel Hornsby
E. Hornsby
Springfield Blue Devil Wrestli
F 8-1 2:20
45
W
2
Emmett Lauber
E. Lauber
Archbold Wrestling Club
10
Xander Broyles
X. Broyles
Junior Panther Wrestling
W
F 13-4 2:36
45
3
Aubreigh Torres
A. Torres
Junior Panther Wrestling
16
Madilyn Bauman
M. Bauman
Kodiak Attack
W
TF 15-0 1:35
45
4
Rhett Yoder
R. Yoder
Liberty Center
Round 4
View All
1
Brazen Reed
B. Reed
Napoleon Wrestling Club
W
F 8-7 3:00
40
5
Marco Lopez
M. Lopez
Lake Erie Wrestling Club
6
Colt Phillips
C. Phillips
Anthony Wayne
F 10-6 2:07
40
W
2
Brooks White
B. White
Liberty Center
3
Henry Lauber
H. Lauber
Archbold Wrestling Club
W
F 5-0 1:04
40
7
Cecilia Ortolani
C. Ortolani
Freedom Wrestling Club
8
Brigston Remer
B. Remer
Swanton Wrestling Club
W
F 7-1 0:34
40
4
Silas Ritchey
S. Ritchey
Lake Junior Flyers WC
3
Aubreigh Torres
A. Torres
Junior Panther Wrestling
W
F 9-4 1:56
45
5
Neo Bollinger
N. Bollinger
Round 3
View All
10
Xander Broyles
X. Broyles
Junior Panther Wrestling
TF 17-2 3:00
45
W
2
Emmett Lauber
E. Lauber
Archbold Wrestling Club
3
Aubreigh Torres
A. Torres
Junior Panther Wrestling
F 7-1 2:49
45
W
6
Ezekiel Hornsby
E. Hornsby
Springfield Blue Devil Wrestli
12
Elijah Ramirez
E. Ramirez
Perrysburg Wrestling Club
DEC 6-2
45
W
4
Rhett Yoder
R. Yoder
Liberty Center
5
Neo Bollinger
N. Bollinger
W
F 3-6 1:05
45
13
Alex Siler
A. Siler
Lake Erie Wrestling Club
7
Kingston Smith
K. Smith
Ottawa-Glandorf
F 2-0 0:15
45
W
15
David Bork
D. Bork
Lake Erie Wrestling Club
Round 2
View All
1
Brazen Reed
B. Reed
Napoleon Wrestling Club
W
TF 16-1 1:59
40
8
Brigston Remer
B. Remer
Swanton Wrestling Club
7
Cecilia Ortolani
C. Ortolani
Freedom Wrestling Club
W
MD 11-2
40
2
Brooks White
B. White
Liberty Center
3
Henry Lauber
H. Lauber
Archbold Wrestling Club
W
F 2-0 0:19
40
6
Colt Phillips
C. Phillips
Anthony Wayne
5
Marco Lopez
M. Lopez
Lake Erie Wrestling Club
W
F 2-0 0:07
40
4
Silas Ritchey
S. Ritchey
Lake Junior Flyers WC
1
Chad Stahl Jr NW2/3
C. NW2/3
W
FOR 0-0
HWT (max 75)
2
Bryce Noggler
B. Noggler
Liberty Center
Round 1
View All
15
David Bork
D. Bork
Lake Erie Wrestling Club
F 11-7 3:00
45
W
2
Emmett Lauber
E. Lauber
Archbold Wrestling Club
3
Aubreigh Torres
A. Torres
Junior Panther Wrestling
W
F 6-1 2:18
45
14
Wyatt Smith
W. Smith
Evergreen
13
Alex Siler
A. Siler
Lake Erie Wrestling Club
F 12-10 3:05
45
W
4
Rhett Yoder
R. Yoder
Liberty Center
5
Neo Bollinger
N. Bollinger
F 4-2 0:34
45
W
12
Elijah Ramirez
E. Ramirez
Perrysburg Wrestling Club
11
Wade Noggler
W. Noggler
Liberty Center
F 2-0 0:34
45
W
6
Ezekiel Hornsby
E. Hornsby
Springfield Blue Devil Wrestli
Event Info
Liberty Center Orange & Black on Mar 5, 2023 in Liberty Center, OH.