Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 1:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Apr 24-28 · Resumes Today at 5:00 PM UTC
US Open Wrestling Championships
Today · 12:00 PM UTC
North Region MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
Ohio Tournament of Champions
Today · 12:00 PM UTC
Poseidon
Today · 2:00 PM UTC
2024 Jet Ironman
May 2-3, 4:00 PM UTC
2024 Alaska USAW State Folkstyle Champio
May 4, TBD
ISWA Freestyle State
May 4, TBD
2024 Missouri USA Girls Greco State
May 4-5, 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
May 4-5, 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
May 4-5, 12:30 PM UTC
Ultimate Club Girls Freestyle Duals
May 4-5, 1:00 PM UTC
MN/USA 6U-16U, Junior, Girls State FS/GR
May 4-5, 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
May 4-5, 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jennifer Murray
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2021-2022
2020-2021
2019-2020
Team Name
Bad Natured Rodents
Sussex Central
Sussex Central H S
West Forsyth
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/18
L
NC 0-0
B. Mann
Timberlane
Beast of the East 2021
Consolation Round 2 (11 Mats)
113
12/18
L
NC 0-0
K. Szewczyk
Waynesburg
Beast of the East 2021
Championship Round 1 (11 Mats)
113
12/11
W
F 9-0 2:57
S. Mayfield
Indian River H S
Delmar Invitational
Placement
113
12/11
W
TF 17-0 2:30
R. Payne
---
Delmar Invitational
Semis & WB
113
12/11
W
F 12-1 4:20
D. Kristunas
Sussex Tech H S
Delmar Invitational
Round 5 (12 Man)
113
12/11
W
F 5-0 0:57
S. Mayfield
Indian River H S
Delmar Invitational
Round 4 (12 Man)
113
12/11
W
F 8-0 1:28
c. munoz
Seaford H S
Delmar Invitational
Round 3 (12 Man)
113
12/10
W
F 2-0 0:23
C. Sutton
Red Lion
Delmar Invitational
Round 2 (12 Man)
113
12/04
W
DEC 4-0
L. Kisner
---
48th Raymond B. Oliver Tournament
Round 5
113
12/04
L
DEC 4-2
W. Miller
Smyrna
48th Raymond B. Oliver Tournament
Round 4
113
12/04
L
DEC 5-0
J. Hanley
St. Johns College
48th Raymond B. Oliver Tournament
Round 3
113
12/04
W
F 0-0 1:06
L. Kisner
Loyola-Blakefield
48th Raymond B. Oliver Tournament
Round 2
113
12/04
W
F 2-0 0:19
J. Holmes
St. Marks
48th Raymond B. Oliver Tournament
Round 1
113
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/13
L
F 2-0 1:19
L. Hennebaul
---
GHSA State Championships
Third Place
7A-132
02/13
W
DEC 2-1
L. Morrison
Newnan
GHSA State Championships
Cons Semi (24 Man)
7A-132
02/12
L
F 4-0 3:54
K. Clark
Camden County
GHSA State Championships
Semi & 3rd WB (24 Man)
7A-132
02/12
W
DEC 8-6
K. Moore
Brookwood
GHSA State Championships
Quarters & 2nd WB (24 Man)
7A-132
02/12
W
DEC 6-5
B. Bitterman
Mill Creek
GHSA State Championships
Round 2 Champ Round of 16
7A-132
02/07
W
DEC 5-2
E. Kidd
Lambert
GHSA Class 7A Region 6
1st and 3rd
132
02/06
W
F 0-0 5:28
R. Davis
North Forsyth
GHSA Class 7A Region 6
Semis and WB3
132
01/30
L
F 5-0 1:52
K. Clark
Camden County
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Placement Matches (8 Team)
132
01/30
L
F 5-5 5:53
T. Wright
Tift County
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Quarterfinals (8 Team)
132
01/20
W
F 0-0 3:14
N. Salaam
Gainesville
Gainesville @ West Forsyth
Round 1
132
10/17
W
DEC 2-0
G. Myers
Team Tennessee
Make Wrestling Great Again HS Boys Dual
Round 3 (10 Team)
126
10/17
L
DEC 7-2
J. Sparent
Ohio Titan
Make Wrestling Great Again HS Boys Dual
Round 1 (10 Team)
126
10/17
W
DEC 4-0
M. Taylor
---
Make Wrestling Great Again HS Boys Dual
Placement
126
09/04
L
DEC 3-2
E. Ortiz
Orange and Blue Gator Wrestling Club
Coach Carrs Category 5 Chaos HS Duals
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
126
09/04
L
MD 15-2
H. Ross
C2X
Coach Carrs Category 5 Chaos HS Duals
Round 5 (6 Team)
126
09/04
W
F 8-0 2:54
C. Toner
TK Wrestling
Coach Carrs Category 5 Chaos HS Duals
Round 3 (6 Team)
126
09/04
L
DEC 7-0
m. hardy
---
Coach Carrs Category 5 Chaos HS Duals
Round 1 (6 Team)
126
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/15
L
DEC 5-0
J. Cruz
South Forsyth
GHSA State Championships
5/6 (All Class)
7A-113
02/14
L
F 5-6 3:58
T. McCullough
Lowndes
GHSA State Championships
Semifinals (All Class)
7A-113
02/13
W
DEC 14-8
J. Cruz
South Forsyth
GHSA State Championships
Quarterfinals (16 Man)
7A-113
02/08
L
DEC 6-0
M. McClung
Lambert
GHSA Class 7A Section B
Placement (16 Man)
113
02/08
W
MD 13-4
B. Davis
---
GHSA Class 7A Section B
4th Wrestleback (16 Man)
113
02/08
L
DEC 7-2
J. Cruz
---
GHSA Class 7A Section B
Semis & 3rd WB (16 Man)
113
02/08
W
DEC 4-3
J. Sci
---
GHSA Class 7A Section B
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
02/07
W
F 0-0 1:09
H. Hucknall
Parkview
GHSA Class 7A Section B
Round 1 (16 Man)
113
01/30
L
DEC 7-0
M. McClung
Lambert
GHSA State Championships
Consolation Semis (All Class)
7A-113
01/28
W
F 4-0 3:24
J. Stephenson
North Gwinnett
GHSA State Championships
Round 1 (16 Man)
7A-113
01/16
W
F 9-0 3:45
C. Marsh
Newnan
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Round 1 (16 Team)
113
01/16
W
F 11-0 2:37
E. Gonzalez
Brookwood
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
4th Wrestleback (16 Team)
113
01/16
L
DEC 6-0
W. Hipp
Archer
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
1st & 3rd (16 Team)
113
01/16
L
MD 11-0
R. Dahlgren
Camden
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Semis & 3rd WB (16 Team)
113
01/16
W
F 4-1 1:51
J. Carter
Rockdale
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Quarters & 1st WB (16 Team)
120
01/04
L
DEC 5-3
T. Barb
Veterans
Hook EM Holiday Clash
4th Wrestleback (32 Man)
113
01/03
L
MD 21-9
J. Berdecia
Brandon
Hook EM Holiday Clash
Quarters
113
01/03
W
TF 19-4 4:51
A. Hernandez
Gainesville
Hook EM Holiday Clash
Round 2 Champ & WB (32 Man)
113
01/03
W
F 4-1 0:34
J. Jermon
Vidalia
Hook EM Holiday Clash
Round 1 (32 Man)
113
12/21
L
F 4-3 3:37
J. Godfrey
---
Bradley Invitational
3rd Wrestleback (16/32 Man)
120
12/21
W
F 2-0 0:29
T. Wheeler
Alexander
Bradley Invitational
2nd Wb & Qtr Finals (16/32 Man)
120
12/20
L
DEC 7-2
A. Rose
---
Bradley Invitational
Round 2 Champ & WB (32 Man)
120
12/20
W
TF 15-0 2:45
D. Pritchett
Sevier Co.
Bradley Invitational
Round 1 (32 Man)
120
12/13
W
MD 9-0
B. Metcalf
---
2019 Smoky Mountain HS Duals
Round 3 (4 Team)
126
12/13
W
F 4-0 1:31
H. Abner
---
2019 Smoky Mountain HS Duals
Round 3 (4 Team)
120
12/13
W
DEC 7-3
A. Dudley
Adairsville
2019 Smoky Mountain HS Duals
Finals (2 Team)
126
12/13
W
DEC 13-7
P. Goehring
Mill Creek
2019 Smoky Mountain HS Duals
Round 2 (4 Team)
126
12/13
W
F 2-0 1:54
M. Brady
Gibbs
2019 Smoky Mountain HS Duals
Round 1 (4 Team)
126
12/13
W
F 2-0 1:41
E. Moore
John Battle
2019 Smoky Mountain HS Duals
Round 2 (4 Team)
120
Related Content
Women's Spotlight
Feb 24, 2022
The Bader Show
Apr 14, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
2023-24 Ohio State Wrestling
Dec 13, 2023
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023