Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Gustavo Gonzalez
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 2-0 0:52
D. Tressler
Pagosa Springs
CHSAA Region 3A-Region 1
Semis and WB3
113
02/10
W
MD 14-2
C. Frink
Grand Valley
CHSAA Region 3A-Region 1
2nd Wrestleback (16 Man)
113
02/09
L
F 2-2 1:14
A. Featherman
Montezuma Cortez
CHSAA Region 3A-Region 1
Round 1
113
01/31
W
F 2-0 1:00
F. Mitchell
Basalt
Basalt @ Rifle
Round 1
113
01/22
W
F 12-0 3:03
S. Durbin
Moffat County
Rifle @ Moffat County
Round 1
113
01/17
L
F 3-4 2:57
B. Hauser
Coal Ridge
Coal Ridge @ Rifle
Round 1
113
01/13
L
F 2-6 1:27
R. Davidson
---
TOC - Second Chance
Quarters
106
01/13
W
F 6-0 1:32
T. Scicluna
Green River
TOC - Second Chance
Round 2 Champ
106
01/13
L
F 3-10 4:07
N. Sowers
---
TOC - Tournament of Champions
Conso rd 3
106
01/13
W
F 2-0 0:23
J. Odom
West
TOC - Tournament of Champions
Conso rd 2
106
01/12
L
F 0-0 1:13
C. Knoll
---
TOC - Tournament of Champions
Champ 2
106
01/12
W
F 10-1 4:00
R. Todd
Paonia
TOC - Tournament of Champions
Champ 1
106
12/16
W
F 2-0 1:44
M. Arrieta
Central, Grand Junction
Fruita Monument JV Tournament
Finals, all wts., all brackets
113
12/16
W
F 2-0 0:54
O. Holt
Uintiah
Fruita Monument JV Tournament
Conso. Semifinals
113
12/16
W
F 2-0 1:39
S. Smith
Uintiah
Fruita Monument JV Tournament
Semifinals all Wts. WB all Wts.
113
12/16
W
F 2-0 0:34
S. Durbin
Moffat County
Fruita Monument JV Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
113
12/15
L
F 4-2 3:39
K. Flores
---
Fruita Monument JV Tournament
Round 1- 16 man & all Round Robins
113
12/09
W
DEC 7-0
B. Hauser
Coal Ridge
Delta Panther Invitational 2017
Finals & Round Robin 5
113
12/09
L
F 1-0 3:44
R. Cochran
Hotchkiss
Delta Panther Invitational 2017
Cons. Semi
113
12/09
L
MD 8-0
C. Hutchings
Buena Vista
Delta Panther Invitational 2017
Semifinals & Cons. & Round Robin 4
113
12/09
W
F 2-0 1:37
F. Mitchell
Basalt High School
Delta Panther Invitational 2017
Quaterfinals & Round Robin 2
113
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024