Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Harley Daniels
Results
High School Results
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/02
L
DEC 11-5
C. Lamb
Glasgow Wrestling Club
MONTANA MIDDLE SCHOOL GIRLS CHAMPIONSHIP
Quarters & 3rd WB (32 Man)
135
03/02
L
F 2-5 2:13
S. Bergstad
Great Falls North
MONTANA MIDDLE SCHOOL GIRLS CHAMPIONSHIP
Round 2 Champ & WB (32 Man)
135
12/02
L
F 6-1 2:18
A. Baker
Poplar
Malta Middle School Tournament
Round 3
131-135
12/02
W
F 6-0 2:57
A. Holinde
Glasgow
Malta Middle School Tournament
Round 2
131-135
12/02
W
F 5-6 2:25
M. Cummings
Glasgow
Malta Middle School Tournament
Round 1
131-135
11/18
W
F 5-3 2:24
A. Holinde
Glasgow
Dickinson Middle School Tournament
Round 3 (4 Man)
131-136
11/18
L
F 2-0 0:18
B. Bearcub
Wolf Point
Dickinson Middle School Tournament
Round 2 (4 Man)
131-136
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/05
L
F 2-0 0:20
M. Werk
Big Sandy
Montana Middle School Championships
Consolation (64/6 32/4 16/2)
135
03/04
W
DEC 6-2
F. Rau
Fairfield
Montana Middle School Championships
Quarterfinals (Cons 64/5 32/3 16/1)
135
03/04
L
DEC 9-2
L. Rivera-Rosas
Billings Darkhorse
Montana Middle School Championships
Championship 64/3 32/2 16/1 (Cons 64/3 32/1)
135
12/17
W
DEC 7-6 UTB
B. Bearcub
Wolf Point
Glasgow Middle School Invitational
Round 2 (Best of 3)
122-127
12/17
W
DEC 5-2
B. Bearcub
Wolf Point
Glasgow Middle School Invitational
Round 1 (Best of 3)
122-127
12/03
W
F 5-0 1:07
K. Stiffarm
Harlem
Malta Middle School Tournament
Round 3 (3 Man)
124-148
12/03
W
DEC 7-5
B. Bearcub
Wolf Point
Malta Middle School Tournament
Round 1 (3 Man)
124-148
11/12
L
F 4-2 1:45
K. Rogers
Sidney
H.L. Pedersen MS Wrestling Tournament
Round 3 (3 Man)
120-128
11/12
L
F 13-3 3:05
P. Bruner
Poplar
H.L. Pedersen MS Wrestling Tournament
Round 1 (3 Man)
120-128
11/05
W
F 2-0 0:37
A. Jasin
Sidney
2022 WMS Bronco Invite
Round 5 (5 Man)
126-132
11/05
L
DEC 6-0
M. Tucker
Lewistown
2022 WMS Bronco Invite
Round 4 (5 Man)
126-132
11/05
L
DEC 9-3
L. Rivera-Rosas
Sideriver
2022 WMS Bronco Invite
Round 3
126-132
11/05
L
F 2-0 0:47
K. Orcutt
Miles City
2022 WMS Bronco Invite
Round 1
126-132
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024