Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Zeke Zwanenburg
Results
High School Results
High School
High School
Other
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/05
L
DEC 6-4
J. Ogden
Lewisville Marcus
UIL Boys District 4-6A
Placements
220
02/05
L
F 7-0 2:14
M. Canterbury
Lewisville
UIL Boys District 4-6A
Consi Semis
220
02/05
W
F 0-2 3:28
I. Ramos
Hurst Bell
UIL Boys District 4-6A
Semis and WB3
220
02/05
L
F 2-0 1:03
D. Watkins
Euless Trinity
UIL Boys District 4-6A
Quarterfinals and WB1
220
01/15
W
DEC 6-1
L. Davis
Allen
2022 Junior Varsity Trojan Classic
Placement Matches (8 Man)
32 (191.7 - 210.0)
01/15
W
F 10-6 3:45
D. Bailey
Fort Worth Wyatt
2022 Junior Varsity Trojan Classic
Semis & 1st WB (8 Man)
32 (191.7 - 210.0)
01/15
W
DEC 3-1
A. CARTER
Euless Trinity
2022 Junior Varsity Trojan Classic
Quarterfinals (8 Man)
32 (191.7 - 210.0)
12/31
L
F 2-0 0:21
D. Freeman
Frisco Liberty
Grapevine Duals
Round 5 (6 Team)
220
12/31
W
F 5-3 5:54
J. Delgado
Round Rock
Grapevine Duals
Semis (4 Team)
220
12/31
L
F 4-1 1:18
D. Thomas
Grapevine
Grapevine Duals
Round 3 (6 Team)
220
12/31
W
F 3-1 4:48
D. Thomas
Bentonville
Grapevine Duals
Round 1 (6 Team)
220
12/18
L
F 2-0 1:27
N. Stephens
Seneca
Santa Slam
2nd Wrestleback (16 Man)
220
12/18
L
F 2-0 0:11
D. Freeman
Frisco Liberty
Santa Slam
Round 1 (16 Man)
220
12/18
L
F 6-0 5:13
N. Stephens
Seneca
Santa Duals
Champ. Round 1
220
12/18
L
F 2-0 1:32
C. Vessels
---
Santa Duals
Champ. Round 1
220
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024