Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Marcos rojas
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
SCN Youth WC
SCN Youth Wrestling
SCN Youth Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/02
L
F 4-1 1:45
A. Aguinaldo
Naperville WC
IKWF West Chicago Sectional
Con Semi (16 Man)
84
02/25
L
F 2-0 0:23
H. Rice
St. Charles WC
IKWF West Chicago Regional-Wheaton
Round 3
84
01/28
W
DEC 6-2
M. Sadeghi
Naperville Wrestling Club
Blackhawk Derrick Munos Invitational
Round 3 (4 Man)
79-85
01/28
L
DEC 8-6 SV
D. Johnson
Blackhawk Wrestling Club
Blackhawk Derrick Munos Invitational
Round 2 (4 Man)
79-85
01/28
W
F 5-0 1:49
S. Castillo
Downers Grove Wrestling Club
Blackhawk Derrick Munos Invitational
Round 1 (4 Man)
79-85
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/26
L
DEF 0-0
A. Czerwiec
Lemont Bears WC
Beginner Bash Folkstyle FINALS
Final Round
78-83
03/26
L
F 10-4 2:17
J. Hanson
Nwo
Beginner Bash Folkstyle FINALS
Round 2
78-83
03/26
L
F 2-1 1:27
D. Adamo
Arlington Cardinals Wrestling
Beginner Bash Folkstyle FINALS
Round 1
78-83
01/29
L
FOR 0-0
L. Cerrone
Team El1te Wrestling
Batavia Classic Wrestling Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
77-82
01/29
L
F 2-0 0:47
A. Theodor
Oswego Wrestling Club
Batavia Classic Wrestling Tournament
Quarterfinals (8 Man)
77-82
01/08
L
F 15-2 3:46
B. Kalman
Elevate Wrestling Academy
2023 Bob Jahn Memorial
Final Round
74-76
01/08
L
F 6-0 1:57
L. Near
nWo Wrestling Club
2023 Bob Jahn Memorial
Round 2
74-76
01/08
W
F 4-0 1:48
N. Korpan
St. Charles Wrestling Club
2023 Bob Jahn Memorial
Round 1
74-76
12/18
L
DEC 7-6
N. Hernandez
Will County Warriors
Yorkville Fighting Foxes Invitational
Semis & 1st WB (8 Man)
77-79
12/18
L
F 4-2 4:31
R. West
Callan Wrestling Academy
Yorkville Fighting Foxes Invitational
Quarterfinals (8 Man)
77-79
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021