Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Wyatt Edge
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/23
W
FOR 0-0
S. Nelson
Lancaster
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 4
124-127
01/23
W
DEC 9-2
G. Brown
IGH
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 3
124-127
01/22
W
F 2-1 0:53
K. LaRue
Cuba City
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 2
124-127
01/16
W
FOR 0-0
P. Vesperman
Lancaster
SWC 8 Middle School -Belmont
Round 5
101-104
01/16
W
F 6-3 2:30
Q. Schuchart
Cuba City
SWC 8 Middle School -Belmont
Round 4
101-104
01/15
W
F 5-0 1:17
P. Morshead
Belmont/Platteville
SWC 8 Middle School -Belmont
Round 3
101-104
01/15
W
F 7-2 3:28
I. Droessler
Cuba City
SWC 8 Middle School -Belmont
Round 2
101-104
01/15
L
DEC 6-2
O. Christiansen
IGH
SWC 8 Middle School -Belmont
Round 1
101-104
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/31
L
TF 22-5 1:44
M. Scullion
Mineral Point
SWC 8 Middle School -Belmont
Round 3 (3 Man)
115-118
01/31
W
TF 16-1 2:38
J. Timpson
River Valley
SWC 8 Middle School -Belmont
Round 2 (3 Man)
115-118
01/24
W
F 2-0 0:45
J. Timpson
River Valley
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 3 (3 Man)
113-115
01/24
W
F 4-0 0:42
M. Runde
Cuba City
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 2 (3 Man)
113-115
01/18
L
DEC 12-9
T. Hatfield
River Valley
SWC 8 Dodgeville
Round 3 (3 Man)
113-116
01/17
W
F 6-2 1:49
M. Runde
Cuba City
SWC 8 Dodgeville
Round 1 (3 Man)
113-116
01/08
L
DEC 7-0
T. Goebel
Sarbacker Wrestling Academy
Lancaster PreK-6 Youth Tournament
Round 5 (5 Man)
112-124
01/08
L
F 0-0 1:22
G. Wagner
Lancaster Wrestling Club
Lancaster PreK-6 Youth Tournament
Round 4 (5 Man)
112-124
01/08
L
DEC 8-7
R. Wolf
Lancaster Wrestling Club
Lancaster PreK-6 Youth Tournament
Round 3 (5 Man)
112-124
01/08
L
F 0-0 2:20
W. Peterson
Prairie du Chien
Lancaster PreK-6 Youth Tournament
Round 2 (5 Man)
112-124
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021