Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Hirad Hassani
Results
High School Results
High School
High School
Other
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/21
L
DEC 11-6
D. Volpe
Frisco Independence
12th Annual Coyote Classic: Boys
Rd 5: Conso Semis
138
01/21
W
DEC 8-1
C. Underwood
Euliss Trinity
12th Annual Coyote Classic: Boys
RD 4: Semis & Conso Quarters
138
01/21
W
DEC 5-3
K. Finger
Frisco Emerson
12th Annual Coyote Classic: Boys
Rd 3: 2nd Wrestleback (16 Man)
138
01/21
L
F 2-0 1:29
Z. Armijo
Anna
12th Annual Coyote Classic: Boys
RD 2: Quarters 1WB
138
01/14
L
F 5-2 3:15
X. BISANI
Frisco
2023 Cougar Classic
Cons. Round 1 (12 Man)
138
01/14
L
DEC 8-5
X. BISANI
Frisco
2023 Cougar Classic
Champ. Round 1 (12 Man)
138
01/07
W
F 10-5 4:40
L. Murillo
Colleyville Heritage
Frisco Memorial vs. Colleyville Heritage
Round 1
138
01/06
W
MD 17-5
T. DeVoss
Bishop Lynch Hs
Grapevine Duals
Placement (4 Team)
138
01/06
L
F 2-0 0:47
R. Armstrong
Lewisville Flower Mound
Grapevine Duals
Round 3 (6 Team)
138
01/06
W
F 2-2 1:49
Z. Armijo
Anna
Grapevine Duals
Round 2 (6 Team)
138
01/06
L
F 14-0 2:48
C. Alderman
Olathe North
Grapevine Duals
Round 4 (6 Team)
138
01/06
L
F 8-6 5:56
G. Gonzalez
Midlothian Heritage
Grapevine Duals
Round 5 (6 Team)
138
01/06
L
F 2-0 0:35
C. Dye
Cabot
Grapevine Duals
Round 1 (6 Team)
138
12/31
W
F 8-12 4:00
Z. Armijo
Anna
2nd Annual NYE Scuffle
Brackets 1st Place
138B
12/31
W
DEC 11-7
B. Curtis
Fort Worth Chisholm Trail
2nd Annual NYE Scuffle
Brackets 2
138B
12/30
L
F 2-0 0:41
Z. Armijo
Anna
2nd Annual NYE Scuffle
All Pools 3
138
12/30
W
F 6-2 2:26
R. Asuncion
Prosper Rock Hill
2nd Annual NYE Scuffle
All Pools 2
138
12/30
W
F 2-0 0:55
P. Hensley
Fort Worth Chisholm Trail
2nd Annual NYE Scuffle
All Pools 1
138
12/30
W
DEC 10-8 SV
L. Manduva
Frisco Lebanon Trail
2nd Annual NYE Scuffle
5 Round Pools 2
138
12/30
W
F 15-6 5:21
B. Curtis
Fort Worth Chisholm Trail
2nd Annual NYE Scuffle
5 Round Pools 1
138
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024