Mar 23-Dec 31 · Resumes Sunday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Makena McCauley
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
Darlington/Blackhawk
Warrior Youth Wrestling
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/09
W
Replay
DEC 7-4
H. Hegland
River Valley Youth Wrestling Club
TOA - 2024 Dominate in the Dells
Rd 6 Semis
84-87
03/09
L
Replay
MD 9-1
M. Beckett
Askren Wrestling Academy
TOA - 2024 Dominate in the Dells
Rd 4 Quarters
84-87
01/28
L
DEC 1-0
A. Poll
Maquoketa Little Cards
Beckman Little Blazers
Round 4
G5th-6th-#3
01/28
W
F 2-0 2:00
T. Mcgowan
USA mat club
Beckman Little Blazers
Round 3
G5th-6th-#3
01/28
W
DEC 8-2
B. Schutte
MFL Mar Mac Youth Wrestling
Beckman Little Blazers
Round 2
G5th-6th-#3
01/23
L
F 2-0 0:32
G. Reichling
Mineral Point
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 4
85-90
01/23
L
DEC 4-0
A. Jones
IGH
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 3
85-90
01/22
L
DEC 4-0
I. Polebitski
Belmont/Platteville
SWC 8 Middle School - Darlington
Round 2
85-90
01/21
L
MD 11-0
G. Jorenby
Pec-Argyle Youth Wrestling
2024 Gavin Breadon Wrestling Tourney
Round 4
77-83
01/21
W
F 4-1 0:48
J. Horton
Monroe Wrestling Club
2024 Gavin Breadon Wrestling Tourney
Round 3
77-83
01/21
W
DEC 4-2 SV
K. Lentz
Team Nazar
2024 Gavin Breadon Wrestling Tourney
Round 2
77-83
01/17
W
MD 11-1
D. Crawley
Cuba City
SWC 8 Dodgeville
Round 4
85-89
01/17
W
F 2-0 0:32
K. Alt
River Valley
SWC 8 Dodgeville
Round 2
85-89
01/16
W
DEC 6-1
K. Langdon
Prairie Du Chien
SWC 8 Dodgeville
Round 1 (5 Man)
85-89
01/16
L
DEC 5-4
H. Hegland
River Valley
SWC 8 Dodgeville
Round 3 (5 Man)
85-89
01/07
W
F 6-0 2:46
V. Krueger
Team Nazar
Battle for the Badger
RR Last Round
86
01/07
L
F 5-0 1:07
K. Kinserdahl
Top Dawgs Wrestling Club
Battle for the Badger
round 6
86
01/07
W
F 19-6 2:11
C. Warfel
Big Foot Wrestling Club
Battle for the Badger
round 4
86
01/07
W
F 16-2 4:29
R. Risler
Mondovi
Battle for the Badger
round 2
86
12/16
W
DEC 10-5
E. Boss
Monroe Wrestling Club
Warrior Youth Wrestling
Round 4
82-84
12/16
W
F 6-0 2:33
B. Kudlacik
Hononegah Wrestling Club
Warrior Youth Wrestling
Round 2
82-84
12/03
W
DEC 4-3
T. Rodriguez
Red Hot Wrestling
UW-Parkside Ranger Rumble Youth Tourney
Round 2
77-86
12/03
W
DEC 4-2
S. Crawley
Askren Wrestling Academy
UW-Parkside Ranger Rumble Youth Tourney
Round 1 (5 Man)
77-86
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021