Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
O`Reilly Richey
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 0-0 1:00
D. Gibble
Shoshoni
Carbon County Invite
Quarters & 3rd WB (32 Man)
138
02/10
W
FOR 0-0
W. Carpenter
---
Carbon County Invite
2nd Wrestleback (32 Man)
138
02/10
L
F 0-0 1:00
M. Jones
---
Carbon County Invite
Round 2 Champ & WB (32 Man)
138
01/25
L
F 4-0 1:57
E. Linford
Cokeville
2019 Ron Thon Memorial JV Tournament
Rd 2 Champ WB Rd 1 32-man, WB Rd 2 64-man
138
01/25
L
F 2-0 0:21
J. Burtenshaw
Buffalo
2019 Ron Thon Memorial JV Tournament
Round 1/2 (64 Man)
138
01/19
L
F 6-1 2:54
R. Stover
Riverton
2019 Lander Valley Second Chance
Round 3
138E
01/19
L
F 2-0 1:40
W. Thomasson
---
2019 Lander Valley Second Chance
Round 1
138E
01/18
L
F 9-4 3:38
C. Lindemann
Cody
2019 Lander Valley JV HS Invite
Round 3
138
01/18
L
DEC 5-3
I. Rodriguez
---
2019 Lander Valley JV HS Invite
Round 1 (16 Man)
138
01/11
L
DEC 6-4
W. Murdock
Cokeville
Don Runner Memorial
2nd Wrestleback (32 Man)
138
01/11
L
DEF 0-0 1:07
T. Lytle
---
Don Runner Memorial
Round 2 Champ & WB (32 Man)
138
01/04
W
F 2-1 2:00
J. Petty
Big Piney
Big Piney @ Pinedale
Round 1
138
01/03
L
F 2-0
M. Jones
---
Kemmerer @ Pinedale
Round 1
145
12/20
W
DEC 12-5
C. Acevedo
Sugar-Salem
Jackson Hole / Pinedale / Sugar Salem
Champ. Round 1
145
12/08
L
DEC 7-4
A. Rigo
Pinedale
Evanston Invitational JV & Girls
Session 5
138
12/07
L
F 2-0 0:35
B. Roberts
---
Evanston Invitational JV & Girls
Session 4
138
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023