Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Janice Kuehn
Results
High School Results
High School
High School
Other
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
DEC 6-3
R. Jones
Sumner-Eddyville-Miller
2021 NSAA State Championships
1st Wrestleback
D138
02/17
L
DEC 11-5
R. Bennett
---
2021 NSAA State Championships
Round 1 (16 Man)
D138
02/13
W
DEC 8-6
W. Urkoski
High Plains Community
NSAA Class D District 1
Placements
138
02/13
W
DEC 6-2
C. Fjell
Shelby-Rising City
NSAA Class D District 1
Consi Semis
138
02/13
W
F 3-5 2:01
B. Walz
Elm Creek
NSAA Class D District 1
Semis and WB5
138
02/13
L
F 3-0 3:19
W. Urkoski
High Plains Community
NSAA Class D District 1
Quarters and WB3
138
02/06
W
DEC 4-2
W. Urkoski
High Plains Community
NSAA Class D Sub-District 1B
Placements
138
02/06
W
F 16-4 5:36
J. Jansen
Guardian Angels Central Catholic
NSAA Class D Sub-District 1B
Round 4 (Semis and WB3)
138
01/30
L
MD 10-2
G. Latimer
Southwest
Warcat Invitational 2021
Placement
138
01/30
W
TF 17-0 2:00
S. Purdy
Kenesaw
Warcat Invitational 2021
Round 5
138
01/30
W
F 2-0 0:29
Z. Pirotek
Belleville-Republic County
Warcat Invitational 2021
Round 3
138
01/30
W
F 2-0 1:35
M. Vahling
Hays-Thomas More Prep-Marian
Warcat Invitational 2021
Round 2
138
01/29
W
F 11-2 1:33
S. Purdy
Kenesaw
Twin Valley Conference 2021
Round 4
138
01/28
W
F 2-0 1:07
S. Purdy
Kenesaw
Twin Valley Conference 2021
Round 2
138
01/23
L
OTHER1 0-0
A. Higgins
Neligh-Oakdale
Neligh-Oakdale Invite
5th/6th
138
01/23
L
DEC 7-3
B. Schmidt
Anselmo-Merna
Neligh-Oakdale Invite
Round 7
138
01/23
W
DEC 12-6
C. Ogden
---
Neligh-Oakdale Invite
Round 6
138
01/23
W
F 2-0 0:52
E. Barner
Wayne
Neligh-Oakdale Invite
Round 5
138
01/23
W
F 4-1 0:44
T. Johnson
Neligh-Oakdale
Neligh-Oakdale Invite
Round 4
138
01/23
L
DEC 2-1
A. Higgins
Neligh-Oakdale
Neligh-Oakdale Invite
Round 2
138
01/16
W
F 4-0 1:44
M. Jones
Sutton
Shelton Wrestling Invitational
Round 6
138
01/16
W
F 2-0 0:48
P. Arroyo
---
Shelton Wrestling Invitational
Round 5
138
01/16
L
DEC 4-2
C. Kiger
---
Shelton Wrestling Invitational
Round 3
138
01/16
W
DEC 7-2
A. Downey
Arapahoe
Shelton Wrestling Invitational
Round 2
138
01/16
W
F 0-0 2:32
D. Doggett
South Loup
Shelton Wrestling Invitational
Round 1
138
01/09
L
DEC 4-3
C. Kiger
Overton
Amherst Invite 2021
Round 4
138
01/09
W
F 2-0 4:12
C. Cumpston
Amherst
Amherst Invite 2021
Round 3
138
01/09
L
DEC 6-5
A. Higgins
Neligh-Oakdale
Amherst Invite 2021
Round 1
138
01/02
L
MD 13-5
C. Pouk
---
Pleasanton Kurt Keaschall Invite
Round 5
138
01/02
W
DEC 4-3
A. Downey
Arapahoe
Pleasanton Kurt Keaschall Invite
Round 4
138
01/02
L
DEC 11-9
H. Douglas
Ravenna
Pleasanton Kurt Keaschall Invite
Round 2
138
12/19
L
DEC 7-2
K. Hochstein
Hartington Cedar Catholic
Elgin Public/Pope John Invite
Round 5
138
12/19
L
DEC 7-2
K. Hochstein
Hartington Cedar Catholic
Elgin Public/Pope John Invite
Round 5
138
12/19
W
F 13-5 4:48
K. Morton
Nebraska Christian
Elgin Public/Pope John Invite
Round 4
138
12/19
W
F 13-5 4:48
K. Morton
Nebraska Christian
Elgin Public/Pope John Invite
Round 4
138
12/19
W
MD 10-0
S. Tunender
Plainview
Elgin Public/Pope John Invite
Round 3
138
12/19
W
MD 10-0
S. Tunender
Plainview
Elgin Public/Pope John Invite
Round 3
138
12/19
L
DEC 5-2
K. Oakley
Central Valley
Elgin Public/Pope John Invite
Round 2
138
12/19
L
DEC 5-2
K. Oakley
Central Valley
Elgin Public/Pope John Invite
Round 2
138
12/11
L
DEC 9-4
H. Kluthe
---
Wood River Invite
Medal Rounds (Round 6)
138
12/11
W
DEC 7-3
C. Cumpston
Amherst
Wood River Invite
Round 5
138
12/11
L
DEC 4-3
D. Ancheta
---
Wood River Invite
Round 4
138
12/11
W
F 2-0 1:20
C. Groff
Doniphan-Trumbull
Wood River Invite
Round 2
138
12/05
W
F 9-0 5:41
A. Allgood
Superior
Harvard Wrestling Invite
Round 5
138
12/05
W
F 4-1 3:19
S. Marshall
---
Harvard Wrestling Invite
Round 2
138
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024