Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Today · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Willow Hardy
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/05
L
F 6-0 5:05
C. Lewis
Prairie Heights
IHSGW Semi-State - Rochester
Champ. Round 1 (16 Man)
125
12/30
L
F 2-0 0:55
R. Quattlebaum
Monroe Central
IHSGW 2023 Regional - Jay County
Finals
125
12/21
L
Replay
F 2-2 1:22
K. Lovelace
WESTERVILLE NORTH
2023 Findlay Inv. Girls High School
Round #5
130
12/21
L
Replay
F 4-5 2:38
M. Streng
MARYSVILLE
2023 Findlay Inv. Girls High School
Round #4
130
12/21
W
Replay
F 7-2 5:28
J. Mikhail
Cumberland Valley Hs
2023 Findlay Inv. Girls High School
Round #2
130
11/18
L
F 2-0 0:18
R. Ramirez
Sullivan
Ben Davis Girls` Wrestling Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
125
11/18
W
F 5-2 1:25
C. Stemm
Northview
Ben Davis Girls` Wrestling Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
125
11/18
L
F 2-0 0:37
J. Thompson
Franklin Central
Ben Davis Girls` Wrestling Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
125
11/18
W
F 2-0 0:50
J. Smith
Avon
Ben Davis Girls` Wrestling Invitational
Round 1 (16 Man)
125
11/11
L
F 5-4 1:35
K. Yoder
Warsaw
East Noble Girls Invitational
Round 5
124-130
11/11
W
F 2-0 0:31
C. Muncie-Schwartz
Fort Wayne Northside
East Noble Girls Invitational
Round 4
124-130
11/11
W
F 2-0 0:32
N. Galan
Muncie Central
East Noble Girls Invitational
round 3
124-130
11/11
W
F 2-2 0:47
P. Kinney
Columbia City
East Noble Girls Invitational
Round 2
124-130
11/11
L
F 6-2 1:59
M. McKee
Rochester
East Noble Girls Invitational
Round 1
124-130
11/04
L
F 2-0 0:38
J. Thompson
Franklin Central
New Palestine Girls Invitational
Finals (2 Man)
125 champ 1/2
11/04
W
F 0-0 0:22
A. Koons
North Montgomery
New Palestine Girls Invitational
Round 5
125B
11/04
W
F 1-2 0:53
J. Knowles
Purdue Poly
New Palestine Girls Invitational
Round 4
125B
11/04
W
DEC 10-4
S. Wohlfarth
North Miami
New Palestine Girls Invitational
Round 2
125B
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/07
L
F 4-0 1:36
B. Erb
Western High School
IHSGW Regional NE 2023
Placement matches
126
01/07
L
F 2-0 2:32
L. Lingo
Jay County
IHSGW Regional NE 2023
Round 5
126
01/07
W
MD 11-0
S. Wohlfarth
North Miami High School
IHSGW Regional NE 2023
Round 4
126
01/07
W
F 2-0 0:40
J. Burrel
Muncie Central
IHSGW Regional NE 2023
Round 3
126
01/07
L
MD 8-0
N. Spidel
East Noble
IHSGW Regional NE 2023
Round 2
126
12/10
L
F 9-1 1:19
Z. Coatie
Carmel HS
4th Annual Lebanon HS Girls Invitational
round 3
120
12/10
L
F 2-1 2:24
Z. Pugh
Hamilton Heights HS
4th Annual Lebanon HS Girls Invitational
Round 2
120
12/10
W
F 2-0 0:36
M. Rushenberg
Bishop Chatard HS
4th Annual Lebanon HS Girls Invitational
Round 1 (16 Man)
120
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/08
L
Replay
F 0-0 2:10
O. Rayson
Boone Grove
IHSGW Regional North 2022
Round 4
106
01/08
W
Replay
F 6-0 2:11
A. Marks
Lafayette Jefferson
IHSGW Regional North 2022
Round 3
106
01/07
L
Replay
F 0-2 0:29
J. Ocampo
---
IHSGW Regional North 2022
Round 2
106
01/07
W
F 2-0 0:44
A. Mackey
Tri-central high school
IHSGW Regional North 2022
Round 1 (16 Man)
106
12/11
L
F 6-2 3:36
O. Harden
---
3rd Annual Lebanon HS Girls Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
12/11
L
F 2-0 0:44
F. Laan
---
3rd Annual Lebanon HS Girls Invitational
Round 1 (16 Man)
113
11/20
L
F 10-1 2:35
M. LaCruz
Lafayette Jeff
Northview Women`s Wrestling Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
120
11/20
L
F 4-2 3:11
J. Gilbert
Columbia City HS
Northview Women`s Wrestling Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
11/20
W
F 2-0 0:50
A. Haemker
Illiana Christian HS
Northview Women`s Wrestling Invitational
Round 1 (16 Man)
120
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/08
L
F 10-3 4:06
S. Clemons
---
IHSGW Regional North
Quarters & 1st WB (16 Man)
106
01/08
L
F 2-0 0:50
M. Dilts
Daleville High School
IHSGW Regional North
Round 1 (16 Man)
106
12/19
L
F 2-0 0:18
M. Rinker
---
Penn Girls Invitational
Cross Bracket (8 Man)
113
12/19
L
F 4-1 3:05
C. Pekny
Frontier
Penn Girls Invitational
Round 3 (8 Man)
113
12/19
L
F 7-1 1:28
F. Laan
---
Penn Girls Invitational
Round 2 (8 Man)
113
12/19
L
F 5-0 0:50
A. Westfall
---
Penn Girls Invitational
Round 1 (8 Man)
113
12/12
L
MD 15-4
J. Gilbert
Columbia City HS
2nd Annual Lebanon HS Girls Invitational
Round 3
113
12/12
L
F 2-0 0:55
A. Bowen
Kokomo HS
2nd Annual Lebanon HS Girls Invitational
Round 1
113
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024