Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Aiden Zinser
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2022-2023
2021-2022
2018-2019
Team Name
Ky Extreme
Scott
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
L
Replay
DEC 5-2
D. Wilson
Paducah Tilghman
KHSAA Final Round State Championship
Placement Matches (16 Man)
165
02/25
L
Replay
DEC 7-6
B. Burchett
Fairdale
KHSAA Final Round State Championship
4th Wrestleback (16 Man)
165
02/25
L
Replay
DEC 5-1
G. Ferree
Trinity (Louisville)
KHSAA Final Round State Championship
Semis & 3rd WB (16 Man)
165
02/24
W
Replay
DEC 11-10
O. Lamer
Taylor County
KHSAA Final Round State Championship
Quarters & 1st WB (16 Man)
165
02/24
W
DEC 7-3
F. Scarborough
---
KHSAA Final Round State Championship
Round 1 (16 Man)
165
01/28
W
DEC 8-5
O. Lamer
Taylor County
KYWCA 2A State Dual Championships
Round 2 (12 Team)
165
01/28
W
F 2-0 2:57
J. Johnson
Boyle County
KYWCA 2A State Dual Championships
Round 1 (12 Team)
165
01/28
W
TF 17-1 4:35
Z. Naue
Ohio County
KYWCA 2A State Dual Championships
Round 4 (12 Team)
165
01/28
W
F 4-1 0:43
E. Hawkins
Anderson County
KYWCA 2A State Dual Championships
Placement (12 Team)
165
01/21
W
DEC 6-5
O. Lamer
Taylor County
South Oldham Dragon Invitational
Placement Matches (16 Man)
165
01/21
W
DEF 8-2 3:11
K. Lameier
Dixie Heights
South Oldham Dragon Invitational
Semis & 2nd WB (16 Man)
165
01/21
W
F 2-0 0:58
C. Williams
North Oldham
South Oldham Dragon Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
165
01/21
W
F 15-2 1:36
w. harris
Ryle
South Oldham Dragon Invitational
Champ Round 1 (16 Man)
165
01/19
W
F 0-0 1:22
B. Combs
Simon Kenton
Kenton County Championship
Round 1
165
01/19
W
F 0-0
A. Floyd
Holmes
Kenton County Championship
Round 1
165
01/14
W
DEC 8-6 TB1
M. Young
Great Crossing High School
Warhawk Classic
1st & 3rd (16 Man)
165
01/14
W
F 9-0 2:28
R. Bihl
Harrison County
Warhawk Classic
Semis
165
01/14
W
F 15-2 2:13
A. Conley
Boyd County
Warhawk Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
165
01/14
W
TF 18-3 4:00
J. Cottrell
North Hardin
Warhawk Classic
Round 1 (16 Man)
165
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/05
W
Replay
DEC 4-2 TB1
T. Adams
Dogtown
Bootleggers HS Duals
Round 1 (4 Team)
167
06/05
W
Replay
DEC 10-8
M. Thomas
Modern Warriors
Bootleggers HS Duals
Quarterfinals (8 Team)
167
06/05
W
Replay
DEC 7-5 SV
R. Springs
Team Palmetto
Bootleggers HS Duals
Finals (8 Team)
167
06/05
L
Replay
DEC 9-3
C. Howle
Team Palmetto
Bootleggers HS Duals
Round 3 (4 Team)
180
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/26
W
F 12-2 4:43
D. Lesshafft
Desales
KYWCA Small School State Duals 2019
Round 4 (12 Team)
106
01/26
W
F 9-0 2:49
K. Guevara-Maldonado
Ft. Campbell
KYWCA Small School State Duals 2019
Round 3 (12 Team)
113
01/26
L
F 2-0 1:16
T. Eckman
Union Co.
KYWCA Small School State Duals 2019
Placement (12 Team)
106
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022