Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Zander Brown
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2020-2021
2019-2020
2012-2013
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/06
L
F 9-1 2:40
B. Maynard
Eastwood
2021 Rossford Division III District
2nd Wrestleback (16 Man)
113
03/06
L
F 2-0 0:39
M. Judge
Oak Harbor
2021 Rossford Division III District
Quarters & 1st WB
113
03/06
W
F 2-1 1:30
G. Nekoranec
Elmwood
2021 Rossford Division III District
Round 1 (16 Man)
113
02/27
L
F 2-0 1:08
R. Hanefeld
Delta
2021 Archbold Sectional
1st Place
113
02/27
W
DEC 8-4
B. Setmire
Evergreen
2021 Archbold Sectional
Semis
113
02/27
W
F 2-0 0:36
S. Bates
Fairview
2021 Archbold Sectional
Quarters
113
01/02
L
F 0-0 1:27
L. Chavez
---
Clyde Invitational
Round 1
113
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/03
L
F 4-4 1:18
C. Vulles
Superior
Western Montana Duals
Round 3 (3 Team)
205
01/03
L
F 2-0 0:24
M. Anderson
Misson/Charlo
Western Montana Duals
Quarterfinals (8 Team)
205
01/03
W
DEC 7-6
A. Olson
Flathead
Western Montana Duals
Round 4 (6 Team)
205
01/03
L
F 4-2 1:23
M. Jones
Deer Lodge
Western Montana Duals
Round 2 (6 Team)
205
12/14
L
DEC 8-3
A. Craun
Florence
2019 Bob Kinney Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
205
12/14
L
F 2-0 1:06
C. Vulles
Superior/Alberton
2019 Bob Kinney Classic
Quarters & WB
205
2012-2013
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 2-5 2:54
C. DeLancy
Clear Fork Wrestling
2013 Ohio Novice State Tournament
2nd Wrestleback (8 Man)
49
02/10
L
F 12-1 2:00
J. Rhodes
Mentor Youth Wrestling
2013 Ohio Novice State Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
49
02/10
W
F 0-0
M. Kuntz
Tomahawk
2013 Ohio Novice State Tournament
Quarterfinals (8 Man)
49
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024