May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
May 10-12, 2:00 PM UTC
Phil Portuese Northeast Regional Champs
May 10-11, 3:00 PM UTC
Western Regional Championships
May 10-12, 6:00 PM UTC
Northern Plains Regional Championships
Today · 2:00 PM UTC
2024 TX-USAW State FS and GR
Today · 3:00 PM UTC
NC Beach National & World Team Qualifier
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 10-11, 2:00 PM UTC
Calemax Invite1
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Blake Fuksa
Results
High School Results
Season
2022-2023
2021-2022
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/28
L
F 0-0 2:23
L. Sommer
Stillwater
Enid @ Stillwater
Round 1
165
01/20
L
F 12-1 6:00
R. Gooch
Putnam City North
2023 Yukon Jay Hancock Memorial
2nd Wrestleback (32 Man)
165
01/20
L
F 14-2 2:36
L. Sommer
Stillwater
2023 Yukon Jay Hancock Memorial
Round 1 (32 Man)
165
01/20
L
F 0-0 1:45
L. Lieb
Ponca City Senior
Enid @ Ponca City Senior
Round 1
165
01/18
W
F 0-0 0:26
T. Wilson
Putnam City West
Putnam City West @ Enid
Round 1
165
01/13
L
F 0-0 1:57
C. Herbert
Owasso
District Duals
Round 1
165
01/12
W
F 4-6 3:54
A. Brown
Broken Arrow Hs
OSSAA District 6 Duals
Finals (2 Team)
165 HS
01/12
L
F 10-3 1:58
B. Nimeh
Owasso
OSSAA District 6 Duals
Finals (2 Team)
120
01/06
L
F 7-1 2:33
M. WALKER
Bethalto (Civic Memorial)
Larry Wilkey Invitational
Round 3 (32 man 1st conso)
165
01/06
L
F 4-1 1:38
E. White
Charles Page
Larry Wilkey Invitational
Round 1 (32 Man)
165
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/15
L
DEC 6-3
C. Steele
Westmoore
Perry Junior High Tournament
Consolation Finals - Gold Bracket
170
01/15
L
F 15-2 3:50
R. Martindale
Yukon
Perry Junior High Tournament
Semis & Consolation (24 Man)
170
01/15
W
F 7-5 4:46
J. Allen
Sand Springs
Perry Junior High Tournament
Quarterfinals (24 Man)
170
01/14
W
F 5-0 1:59
J. Carrillo
Claremore
Perry Junior High Tournament
Round 5 (24 Man)
170
01/14
W
F 2-0 1:18
T. Price
Lincoln Christian
Perry Junior High Tournament
Round 4 (24 Man)
170
01/14
W
F 5-0 1:06
V. Gomez*
Vinita
Perry Junior High Tournament
Round 2 (24 Man)
170
01/14
W
F 2-0 0:41
T. Wade
Broken Arrow
Perry Junior High Tournament
Round 1 (24 Man)
170
01/08
L
DEC 2-0
X. Barber
Pawnee
Inola Tournament
Medal
160
01/08
L
DEC 10-3
W. Morrison
Broken Arrow Hs
Inola Tournament
Cons Semi
160
01/08
L
TF 15-0 2:57
C. Kneeshaw
Bentonville
Inola Tournament
Semi & Blood Round
160
01/08
W
F 4-2 1:54
N. Klaus
Lincoln Christian
Inola Tournament
Quarters & 3rd/5th WB
160
01/08
W
F 4-9 3:49
J. Robinson
Inola
Inola Tournament
Round 4 Champ & WB (64 Man)
160
01/07
W
F 2-0 2:32
N. Schwarz
Bishop Kelley
Inola Tournament
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
160
Related Content
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020