Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Edgar Rojas
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Team Name
Dumas
Mission Sharyland Pioneer
Sharyland Pioneer
Zillah
Zillah (Male)
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/19
L
DEC 4-3
E. Carrell
West Valley
Washington Dream Duals 2019
Round 2
152
01/19
L
F 5-2 2:37
H. Baker
Forks
Washington Dream Duals 2019
Round 3
152
01/19
W
DEC 5-1
I. Dominguez
Warden
Washington Dream Duals 2019
Round 5
152
12/29
L
MD 11-1
M. Eaton
Hoquiam (Male)
The Rock on Vashon
2nd Wrestleback (16 Man)
152
12/29
W
MD 13-0
J. Bowden
---
The Rock on Vashon
Quarters & 1st WB (16 Man)
152
12/29
L
F 6-0 4:21
M. McBride
---
The Rock on Vashon
Round 1 (16 Man)
152
12/15
L
F 0-0 2:21
M. Edmonds
Eisenhower (Male)
Eisenhower Cadet Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
160
12/15
L
F 8-0 1:46
C. Koch
West Valley (Yakima) (Male)
Eisenhower Cadet Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
160
12/15
W
DEC 6-4
J. Briley
Wenatchee (Male)
Eisenhower Cadet Classic
Round 1 (16 Man)
160
12/12
L
F 9-2 5:29
J. Martinez
Pharr-San Juan-Alamo
Pharr-San Juan-Alamo @ Sharyland Pioneer
Round 1
145
12/09
L
F 2-0 1:25
H. Baker
Forks
Tony Saldivar Iron Man
Placement Matches (16 Man)
160
12/08
W
F 2-0 1:26
B. Monreal
Granger
Tony Saldivar Iron Man
Semis & 3rd WB (16 Man)
160
12/08
W
F 10-0 2:38
C. Warman
Cascade Leavenworth
Tony Saldivar Iron Man
2nd Wrestleback (16 Man)
160
12/08
L
F 2-2 1:51
K. Tuttle
Prosser
Tony Saldivar Iron Man
Quarters & 1st WB (16 Man)
160
12/08
W
F 0-0
G. Roque
Toppenish
Tony Saldivar Iron Man
Round 1 (16 Man)
160
12/01
L
DEC 6-4 SV
E. Contreras
Eisenhower
Bob Mars - Boys
Placement Matches (16 Man)
160
12/01
W
DEC 6-3
M. Ayala
Pasco
Bob Mars - Boys
Semis & 3rd WB (16 Man)
160
12/01
L
F 2-0 0:40
C. Medina
Pueblo Centennial
Rocky Ford Duals
Champ. Round 1
145
12/01
W
DEC 6-3
L. Gutzwiler
Wenatchee
Bob Mars - Boys
2nd Wrestleback (16 Man)
160
12/01
L
DEC 6-3
J. Briley
Wenatchee
Bob Mars - Boys
Quarters & 1st WB (16 Man)
160
11/17
L
DEC 8-2
J. Garcia
Mcallen Rowe Hs
Mustang Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
152
11/17
L
F 4-5 2:39
J. Rosa
La Joya Palmview
Mustang Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
152
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024