Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jack Stewart
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Alden-Hebron
Comal Canyon
Grapevine Middle
Richmond Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/28
W
F 2-0 0:34
B. Payne
Stillman Valley Wrestling Club
2024 MYWC CABIN FEVER
Round 4
1007
01/28
W
F 3-0 2:55
M. Duran
Rockets Wrestling Club
2024 MYWC CABIN FEVER
Round 3
1007
01/28
L
F 8-2 1:54
A. Rodriguez
ISI
2024 MYWC CABIN FEVER
Round 2
1007
01/19
L
F 8-4 3:54
A. Crowder
Heritage Middle
GCISD Middle School Championships
2
162
01/19
W
F 13-1 2:46
M. Fuentes
Heritage Middle
GCISD Middle School Championships
1
162
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/10
L
F 2-0 0:25
A. Edmonds
Coal City
IESA 2023 State Championships
Quarters & 1st WB (16 Man)
155A
03/10
L
F 4-0 1:29
A. Schmid
Clinton
IESA 2023 State Championships
Round 1 (16 Man)
155A
01/28
W
F 12-1 2:25
J. Johnson
Comal Pieper
District 14-5A JV Championships
2nd Place Match (8 Man)
150
01/28
L
DEC 7-5
Z. Jaster
Comal Smithson Valley
District 14-5A JV Championships
Placement Matches (8 Man)
150
01/28
W
F 10-0 2:43
J. Cochran
Comal Pieper
District 14-5A JV Championships
Semis & 1st Wrestleback (8 Man)
150
12/28
L
F 4-0 0:55
H. Bucher
Round Rock Mcneil
Raider Ruckus JV
Round 5
148-157
12/28
W
F 3-0 1:42
D. Alcorta
Comal Canyon
Raider Ruckus JV
Round 4
148-157
12/28
L
DEC 9-2
T. Young
Cameron Yoe
Raider Ruckus JV
Round 3
148-157
12/28
L
F 2-0 0:56
H. Bucher
Round Rock Mcneil
Raider Ruckus JV
Round 2
148-157
12/28
W
F 2-0 0:47
A. Harmin
Pflugerville Weiss
Raider Ruckus JV
Round 1
148-157
12/17
L
FOR 0-0
H. Fluck
Round Rock
26th Annual Doc Hess Sub Varsity Classic
4th Wrestleback (16 Man)
150-159
12/17
W
MD 14-6
J. Drake
Schertz Clemens
26th Annual Doc Hess Sub Varsity Classic
Semis & 3rd WB (16 Man)
150-159
12/17
W
F 0-2 0:34
M. Hutchinson
Klein Cain
26th Annual Doc Hess Sub Varsity Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
150-159
12/17
L
DEC 7-0
H. Fluck
Round Rock
26th Annual Doc Hess Sub Varsity Classic
Round 1 (16 Man)
150-159
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024