Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Braxton Robbins
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Alta Aurelia Warriors
Alta-Aurelia Warriors
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/17
W
F 2-0 0:25
J. Kalkhoff
Spirit Lake Park
7th ANNUAL BEASTMODE CLASSIC
Round 3 (4 Man)
Weight Class47
12/17
W
F 7-2 1:58
J. Hinners
Sioux Central
7th ANNUAL BEASTMODE CLASSIC
Round 2 (4 Man)
Weight Class47
12/17
L
DEC 3-0
I. Rouse
Little E-Hawk Wrestling Club
7th ANNUAL BEASTMODE CLASSIC
Round 1 (4 Man)
Weight Class47
12/10
W
DEC 10-4
E. Hubbard
Team Train
2023 Fritz Nielsen Wrestling Tournament
Round 3 (4 Man)
Bracket55
12/10
L
F 6-2 1:21
Z. Ayala
Fort Dodge
2023 Fritz Nielsen Wrestling Tournament
Round 2 (4 Man)
Bracket55
12/10
L
F 5-0 0:47
C. Collins
MNW
2023 Fritz Nielsen Wrestling Tournament
Round 1 (4 Man)
Bracket55
12/03
L
DEC 7-5 SV
M. Kindle
Yankton Jr Bucks
Sergeant Bluff-Luton Youth Tournament
Round 3
Bracket43
12/03
L
DEC 6-0
B. Bader
Siouxland Wrestling Academy
Sergeant Bluff-Luton Youth Tournament
Round 2
Bracket43
12/03
W
MD 14-2
R. Hartwig
Riptide youth wrestling
Sergeant Bluff-Luton Youth Tournament
Round 1
Bracket43
11/18
W
DEC 6-4
H. Flattery
Disciple Wrestling
2023 Frank Gotch Tournament
Round 2 (4 Man)
Weight Class75
11/18
L
F 6-0 1:32
S. Hermsen
Wildcat Wrestling Club
2023 Frank Gotch Tournament
Round 1 (4 Man)
Weight Class75
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
11/19
W
MD 11-2
C. Collins
Manson Wrestling Club
2022 Frank Gotch Tournament
Round 5 (5 Man)
Bracket45
11/19
L
F 2-0 0:50
M. Murray
Iron Hawk
2022 Frank Gotch Tournament
Round 4 (5 Man)
Bracket45
11/19
W
DEC 7-4
C. Peterson
Wildcat Wrestling Club
2022 Frank Gotch Tournament
Round 3 (5 Man)
Bracket45
11/19
W
F 11-2 2:39
J. Alt
Eagle Grove Eagles
2022 Frank Gotch Tournament
Round 2 (5 Man)
Bracket45
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024