Apr 24-28, 5:00 PM UTC
US Open Wrestling Championships
Apr 27-28, 12:00 PM UTC
Ohio Tournament of Champions
Apr 27-28, 12:00 PM UTC
North Region MAWA Championships
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 1:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-3, 4:00 PM UTC
2024 Alaska USAW State Folkstyle Champio
May 4, TBD
ISWA Freestyle State
May 4, TBD
2024 Missouri USA Girls Greco State
May 4-5, 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
May 4-5, 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
May 4-5, 12:30 PM UTC
Ultimate Club Girls Freestyle Duals
May 4, 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
May 4-5, 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
May 4-5, 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
May 4, 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
May 4-5, 1:00 PM UTC
MN/USA 6U-16U, Junior, Girls State FS/GR
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Levi Knode
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Manitowoc Ships
Mollitium Wrestling Club
X-Factor Elite
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/02
L
DEC 7-5
C. Spierings
Mollitium Wrestling Club
Chilton Mike Field Youth Tournament 2024
Round 4
66-69
03/02
L
DEC 4-2
T. Selsing
Ringers
Chilton Mike Field Youth Tournament 2024
round 3
66-69
02/04
W
F 5-0 0:19
E. Fabian
Whitelaw Warriors
2024 Denmark Youth Tournament
Round 3
61-68
02/04
W
F 5-0 0:28
H. Ullmer
Denmark Wrestling
2024 Denmark Youth Tournament
Round 2
61-68
02/04
W
F 5-2 1:00
L. Malchek
Mishicot
2024 Denmark Youth Tournament
Round 1
61-68
12/10
L
F 2-0 0:32
E. Schulke
Winneconne
2023 Luxemburg-Casco Dan Wery Memorial
Round 3 (4 Man)
63-68
12/10
L
F 2-0 0:59
M. Wollersheim
Mosinee
2023 Luxemburg-Casco Dan Wery Memorial
Round 2 (4 Man)
63-68
12/10
L
DEC 4-0
N. Heraly
West Depere
2023 Luxemburg-Casco Dan Wery Memorial
Round 1 (4 Man)
63-68
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/18
W
DEC 4-0
L. Peterson
Freedom Wrestling Club
WWF Kids Folkstyle Bay Port Qualifier
Placement
60
03/18
W
F 5-0 0:43
M. Simon
Kaukauna Grappling Ghosts
WWF Kids Folkstyle Bay Port Qualifier
Round 7
60
03/18
L
F 2-0 0:32
A. Kollross
Luxemburg-Casco
WWF Kids Folkstyle Bay Port Qualifier
Round 6
60
03/18
W
MD 10-2
L. Peterson
Freedom Wrestling Club
WWF Kids Folkstyle Bay Port Qualifier
Round 4
60
03/18
L
NC 0-0
A. Kollross
Luxemburg-Casco
WWF Kids Folkstyle Bay Port Qualifier
Round 9
60
Related Content
Women's Spotlight
Feb 24, 2022
The Bader Show
Apr 14, 2021
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
2023-24 Ohio State Wrestling
Dec 13, 2023
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023