Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Glenn Osting
Results
High School Results
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/29
L
DEC 8-6
E. Aja
Freedom (Orlando)
FHSAA 3A R3
Round 4 (semis and WB)
138
02/28
W
MD 12-2
F. Aristhomene
Douglas
FHSAA 3A R3
Round 3 (16 man)
138
02/28
L
DEC 7-3
P. Azevedo
Olympic Heights
FHSAA 3A R3
Round 2 (quarters and WB)
138
02/28
W
DEC 10-5
B. Brown
Treasure Coast
FHSAA 3A R3
Round 1 (16 Man)
138
02/22
L
TF 17-2 2:19
J. Weinberg
Wellington
FHSAA 3A D11
Placement Matches
138
02/22
W
F 5-4 4:58
L. Caputo
Seminole Ridge
FHSAA 3A D11
Round 4 (semis and WB)
138
02/22
W
F 8-2 1:20
M. Munoz
Palm Beach Central
FHSAA 3A D11
Round 2 (quarters and WB)
138
02/15
L
F 0-0
T. Savastano
Jensen Beach
2020 John Raich Memorial
Quarters & 5th WB (64 Man)
138
02/15
W
F 0-0
K. Flores
Coral Springs
2020 John Raich Memorial
4th Wrestleback (64 Man)
138
02/14
L
DEC 3-1
R. Willenborg
Arch Bishop McCarthy
2020 John Raich Memorial
Round 4 Champ & WB (64 Man)
138
02/14
W
FOR 0-0
B. Johnson
Key West
2020 John Raich Memorial
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
138
02/08
L
DEC 5-2
L. Caputo
Seminole Ridge
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
Placement Matches (32 Man)
138
02/08
L
DEC 15-14
k. higgins
Palm Beach Gardens
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
6th Wrestleback (32 Man)
138
02/08
W
F 0-0
M. Sorensen
Santaluces
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
Semis & 5th WB (32 Man)
138
02/08
W
DEC 8-6
M. Pardo
Boca Raton
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
4th Wrestleback (32 Man)
138
02/08
W
F 0-0
G. FIGUERRA
Lake Worth
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
Quarters & 3rd WB (32 Man)
138
02/08
W
F 0-0
J. Nett
Jupiter Christian
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
2nd Wrestleback (32 Man)
138
02/07
L
MD 13-3
J. Weinberg
Wellington
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
Round 2 Champ & WB (32 Man)
138
02/07
W
F 0-0
J. Martinez
Cardinal Newman
PBCWHOF CHAMPIONSHIPS
Round 1 (32 Man)
138
01/18
L
DEC 9-3
C. Barthelemy
---
Milton Winter Memorial Invitational
6th Wrestleback (Consi Semi)
141
01/18
W
DEC 11-5
E. Long
---
Milton Winter Memorial Invitational
5th Wrestleback
141
01/18
W
MD 16-2
E. Folse
East River
Milton Winter Memorial Invitational
4th Wrestleback (32 Man)
141
01/18
L
MD 9-0
T. Kitta
South Lake
Milton Winter Memorial Invitational
Quarters (32Man)
141
01/17
W
DEC 12-9
K. Ortiz
Boone
Milton Winter Memorial Invitational
Round 2 Championship
141
01/17
W
F 2-1 0:58
S. Milstead
Cocoa Beach
Milton Winter Memorial Invitational
Round 1 Championship (32 Man)
141
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021