Mar 23-Dec 31 · Resumes Sunday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Rowen Browning
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/20
W
TF 10-0 2:17
B. Patino
Grantsville Wrestling Club
Utah Freestyle State Championships
Round 2
108
04/20
L
TF 10-0 0:22
M. Merino
Team Prestige Wrestling
Utah Freestyle State Championships
Round 1
108
04/19
L
F 4-0 0:21
M. Merino
Team Prestige Wrestling
Utah Greco Roman State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
108
02/10
L
F 7-2 2:47
R. Elton
Payson Lions Wrestling Club
Utah Youth Super State
2nd WB, 32 semis, 64 quarters
105
02/10
L
F 4-1 0:27
C. Curtis
Delta Wrestling Club
Utah Youth Super State
Round 1 championship
105
11/11
L
F 2-0 0:15
E. Jensen
Champions Wrestling Club
Caleb Williams Memorial 2023
2nd Wrestleback (8 Man)
105
11/11
L
F 13-1 1:48
N. Johnston
Sons Of Atlas Wrestling Club
Caleb Williams Memorial 2023
Quarterfinals (8 Man)
105
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/11
L
Replay
DEC 9-2
E. Jones
Sanderson Wrestling Academy
Utah Youth Super State
Medal Rounds
86
02/11
L
Replay
F 6-0 1:58
E. McCurdy
Uintah Jr High Wrestling
Utah Youth Super State
4th Wrestleback (16 Man)
86
02/11
W
Replay
F 2-0 0:31
J. Lake
Delta Wrestling Club
Utah Youth Super State
Semis & 3rd WB (16 Man)
86
02/11
W
FOR 0-0
Z. Minich
Southern Utah Elite
Utah Youth Super State
2nd Wrestleback (16 Man)
86
02/11
L
Replay
F 2-0 1:30
T. Dunn
Sanderson Wrestling Academy
Utah Youth Super State
Quarters & 1st WB (16 Man)
86
01/21
L
Replay
F 2-0 0:36
B. McKenzie
Westlake
Rec League State
Placement Matches (8 Man)
87
01/21
W
Replay
F 7-7 1:48
R. Mitchell
Murray
Rec League State
Semis & 1st WB (8 Man)
87
01/21
W
Replay
F 2-0 0:55
E. Holt
Uintah Wrestling
Rec League State
Quarterfinals (8 Man)
87
11/26
L
Replay
DEC 13-7
K. Neibaur
Bonneville Wrestling
Turkey Tussle
2nd Wrestleback (8 Man)
88
11/26
W
Replay
F 2-2 1:53
E. Holt
Uintah Jr High Wrestling
Turkey Tussle
Semis & 1st WB (8 Man)
88
11/26
L
Replay
F 7-0 2:08
T. Bangerter
Wasatch Wrestling Club
Turkey Tussle
Quarterfinals (8 Man)
88
11/12
L
F 2-0 0:45
E. Vakapuna
Sanderson Wrestling Academy
Caleb Williams Memorial
Semis & 1st WB (8 Man)
90
11/12
L
F 7-0 1:31
M. Valeti
Champions Wrestling Club
Caleb Williams Memorial
Quarterfinals (8 Man)
90
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021