May 2-3, 6:00 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 4-5, TBD
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Tomorrow · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Tomorrow · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Tomorrow · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Tomorrow · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Tomorrow · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Tomorrow · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Tomorrow · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Tomorrow · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Tomorrow · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
May 5, 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Matthew Kim
Results
High School Results
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
Replay
F 9-3 3:39
K. Rodriquez
Chaminade College Prep Sch
CIF SS Boys Ford Masters Wrestling Meet
Champ Round 2 & WB (32 Man)
195
02/18
L
Replay
DEC 7-1
G. Chavez
Hillcrest
CIF SS Boys Ford Masters Wrestling Meet
Champ Round 1 (32 Man)
195
02/12
W
Replay
DEC 4-2
S. Bonds
Etiwanda
2022 CIF-SS Boys Individuals Coastal Division
Placement Matches (32 Man)
195
02/12
W
Replay
F 4-6 4:48
T. Morris
Rancho Cucamonga
2022 CIF-SS Boys Individuals Coastal Division
6th Wrestleback (32 Man)
195
02/12
L
Replay
F 2-0 0:35
G. Martinez
Centennial/Corona
2022 CIF-SS Boys Individuals Coastal Division
Semis & 5th WB (32 Man)
195
02/11
W
Replay
DEC 13-7
S. Bonds
Etiwanda
2022 CIF-SS Boys Individuals Coastal Division
Quarters & 3rd WB (32 Man)
195
02/11
W
Replay
F 2-0 0:14
W. Chau
Beckman
2022 CIF-SS Boys Individuals Coastal Division
Round 2 Champ & WB (32 Man)
195
12/28
L
DEC 4-1
A. Maldonado
Colony
Blackwatch
All Medals
195
12/28
L
DEC 4-3
J. Gonzalez
Norco
Blackwatch
Semis & Round of 8
195
12/28
W
F 2-2 1:43
R. Abrego
Palisades
Blackwatch
F: Round of 12
195
12/28
W
F 2-2 4:25
C. Arellano
Damien
Blackwatch
E: Quarters & Round of 16
195
12/28
W
F 6-1 1:31
J. Vergara
Ramona
Blackwatch
D: Friday PM: Round of 24
195
12/27
L
DEC 2-1
T. Morris
Rancho Cucamonga
Blackwatch
C: Friday AM: Champ Round of 16 w/WB (RD of 32)
195
12/27
W
F 6-2 3:24
M. Wynne
Birmingham
Blackwatch
B: Friday AM: Champ 1 & Prelim WB
195
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022