Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Elina Stewart
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Clarksville (Girls)
San Antonio Johnson
San Antonio Johnson (Girls)
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/01
L
F 5-2 1:57
H. Dunn
San Antonio Reagan
UIL Girls District 15-6A
Round 4
126
01/31
L
F 2-2 1:31
S. Leal
San Antonio Madison
UIL Girls District 15-6A
Round 2
126
01/13
L
F 4-5 3:44
D. Arias
Katy Mayde Creek
20234Chicken Wing Girls
Quarters & WB 3 (24 Man)
126
01/13
L
F 2-0 0:15
A. Cormier
Humble Atascocita
20234Chicken Wing Girls
Quarters & WB 3 (24 Man)
126
01/13
W
F 8-5 5:54
M. Gates
Comal Pieper
20234Chicken Wing Girls
Round 2 (24 Man)
126
01/05
L
F 2-3 4:05
D. Arias
Katy Mayde Creek
21st Annual CFISD Girls Tournament
2nd Wrestleback (64 Man)
Girls 126
01/05
W
F 4-2 1:46
C. Brochard
Temple
21st Annual CFISD Girls Tournament
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
Girls 126
01/05
L
F 8-3 3:41
J. Triana
Cypress Woods
21st Annual CFISD Girls Tournament
Round 1 (64 Man)
Girls 126
12/09
L
F 10-2 2:25
M. Boody
Austin Westlake
2023 Russ Pederson Inv-GV
R4
126
12/09
L
F 7-0 1:38
I. Fresneda
Katy Paetow
2023 Russ Pederson Inv-GV
Round 3.5
126
12/09
W
F 6-0 3:07
S. Leal
San Antonio Madison (Girls)
2023 Russ Pederson Inv-GV
R2
126
12/07
W
F 0-0
E. Nelson
Rossview (Girls)
DCHS w/Rossview & Clarksville
Round 1
126
12/07
W
F 0-0
A. Hupp
Dickson Co. (Girls)
DCHS w/Rossview & Clarksville
Round 1
126
12/02
L
F 4-1 1:46
C. Martin
Austin Westlake
2023 Rough Rider Invitational-Girls
r6
126
12/02
W
F 2-0 0:48
A. Garcia
San Antonio Madison
2023 Rough Rider Invitational-Girls
r5-
126
12/02
W
F 2-0 0:51
M. Ajtun
Austin Navarro
2023 Rough Rider Invitational-Girls
r4-
126
12/02
L
F 4-0 1:31
K. Baker
San Antonio Reagan
2023 Rough Rider Invitational-Girls
r3-
126
12/02
W
F 2-0 0:22
I. Moreno
San Antonio Brackenridge
2023 Rough Rider Invitational-Girls
R2-
126
11/18
L
F 2-0 0:25
S. Leal
San Antonio Madison
21st Annual Girls Cypress Ridge Classic
Placement Matches
126
11/18
L
F 2-0 0:25
L. Miranda
Bridgeland
21st Annual Girls Cypress Ridge Classic
Cons Semis
126
11/18
W
DEC 15-8
A. Baker
Klein Cain
21st Annual Girls Cypress Ridge Classic
Semis and WB
126
11/18
W
F 2-0 1:00
S. Bradley
Cypress Lakes
21st Annual Girls Cypress Ridge Classic
Cons Quarters
126
11/18
L
F 6-2 2:39
M. Smith
Cypress Ranch
21st Annual Girls Cypress Ridge Classic
Quarters and WB
126
11/18
W
F 6-3 0:57
G. Berlanga
Jersey Village
21st Annual Girls Cypress Ridge Classic
Round 2 and WB
126
11/17
W
F 2-1 0:58
P. Rai
Cypress Springs
21st Annual Girls Cypress Ridge Classic
Round 1
126
11/12
L
F 1-2 1:42
M. Moore
San Antonio MacArthur
2023 Lady Knight Tournament
Semis & WB (12 Man)
126
11/11
W
F 2-0 2:14
E. Durcan
Copperas Cove
2023 Lady Knight Tournament
Cons. Round 2 (12 Man)
126
11/11
W
F 2-0 0:19
D. Guillrn
Kyle Lehman
2023 Lady Knight Tournament
Cons. Round 1 (12 Man)
126
11/11
L
F 4-0 1:39
L. Puytorac
Comal Smithson Valley
2023 Lady Knight Tournament
Quarters (12 Man)
126
11/11
W
F 9-4 5:57
B. Gray
Cibolo Steele
2023 Lady Knight Tournament
Round 1
126
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/10
W
F 15-1 2:54
R. Kee
Northeast (Girls)
Ramsey Rumble - Boys JV / Girls
1st & 3rd (16 Man)
114
12/10
W
F 8-5 2:30
H. Boothby
Franklin (Girls)
Ramsey Rumble - Boys JV / Girls
4th Wrestleback (16 Man)
114
12/10
W
F 5-0 4:04
K. Moctezuma
Kenwood (Girls)
Ramsey Rumble - Boys JV / Girls
Semis & 3rd WB (16 Man)
114
12/10
W
F 2-0 1:00
S. Hartman
Pope John Paul Ii (Girls)
Ramsey Rumble - Boys JV / Girls
2nd Wrestleback (16 Man)
114
12/10
L
F 2-7 3:59
E. Renken
West Creek (Girls)
Ramsey Rumble - Boys JV / Girls
Quarters & 1st WB (16 Man)
114
12/10
W
F 6-0 2:43
K. Wilson
John Overton (Girls)
Ramsey Rumble - Boys JV / Girls
Round 1 (16 Man)
114
12/03
L
F 10-0 4:37
M. Val
St. Andrew`s-Sewanee (Girls)
Tullahoma Garner-Dyer Girls Invitational
Placement Matches (32 Man)
114
12/03
W
F 4-1 3:20
M. Bonczek
Rossview (Girls)
Tullahoma Garner-Dyer Girls Invitational
Semis & 5th WB (32 Man)
114
12/03
W
F 2-0 0:19
I. Damon
Ravenwood (Girls)
Tullahoma Garner-Dyer Girls Invitational
Quarters & 3rd WB (32 Man)
114
12/03
W
F 7-3 2:31
K. McIlvain
Bradley Central (Girls)
Tullahoma Garner-Dyer Girls Invitational
Round 2 Champ & WB (32 Man)
114
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024