Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Landon Kuhn
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2021-2022
2019-2020
2018-2019
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/20
W
Replay
DEC 5-4
R. Lee
Bauxite
Arkansas State Tournament
1st
4A 195
02/19
W
Replay
DEC 9-7
E. Galvan
Gentry High
Arkansas State Tournament
SATURDAY Champ Semis
4A 195
02/19
W
Replay
MD 11-0
C. Warburton
Pulaski Academy
Arkansas State Tournament
Rd 4 Champ 1/4s Both
4A 195
02/18
W
FOR 0-0
J. Dubreville
Cedar Ridge
Arkansas State Tournament
Rd 2 32man Rd of 16/16man Rd of 16
4A 195
02/12
W
DEC 5-2
R. Lee
---
4A South Conference Tournament
Round 2
195
02/12
W
F 2-0 1:41
C. Warburton
Pulaski Academy
4A South Conference Tournament
Round 1
195
02/05
W
F 2-0 0:34
G. Merworth
Gravette
4A State Duals
Quarterfinals (8 Team)
195
02/05
L
F 10-11 3:32
B. Gwatney
Shiloh Christian
4A State Duals
Finals (8 Team)
195
01/31
W
F 0-0
G. Wood
Episcopal Collegiate
Arkadelphia, LRCA, & Episcopal @ CAC
Champ. Round 1
195
01/22
W
F 10-6 3:13
P. Ball
Catholic
Crown Trophy Bruin Invitational
Placement Matches (10 Man)
195
01/22
W
F 2-0 0:54
A. Woods
Valley View
Crown Trophy Bruin Invitational
Semis & 1st WB (10 Man)
195
01/20
W
F 0-0
H. Greer
Bauxite
Bauxite / Arkadelphia /Acorn / Lakeside
Champ. Round 1
220
01/20
L
F 0-0
R. Lee
---
Pottsville Quad
Champ. Round 1
195
01/08
W
F 0-0
S. Figueroa
Maumelle Charter
Conway Invitational
Placement Matches (16 Man)
195
01/08
L
F 0-0
K. Lee
Searcy
Conway Invitational
4th Wrestleback (16 Man)
195
01/08
L
F 0-0
v. bryan
---
Conway Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
195
01/08
W
F 0-0
S. Figueroa
Maumelle Charter
Conway Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
195
01/08
W
F 0-0
N. Lagg
---
Conway Invitational
Round 1 (16 Man)
195
01/05
L
F 0-0
J. Dunne
Southside Batesville
Arkadelphia @ Southside Batesville
Round 1
220
12/16
W
F 0-0
P. Lee
Acorn
Bauxite / Arkadelphia /Acorn / Lakeside
Champ. Round 1
220
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
L
F 0-0
L. Selhorst
North Little Rock
North Little Rock @ Arkadelphia
Round 1
182
02/23
L
F 7-1 3:09
M. Hugg
Pulaski Academy
2020 Arkansas State Tournament
Placement
4A 182
02/22
W
F 4-0 3:40
D. Blevins
Cedar Ridge
2020 Arkansas State Tournament
Championship Semi-finals
4A 182
02/21
W
DEC 11-9 SV
C. Lutz
Valley View
2020 Arkansas State Tournament
Quarter Finals
4A 182
02/15
W
DEC 5-1
R. Lee
---
4A West Conference
Placement Matches (8 Man)
182
02/15
W
F 8-0 1:12
M. Bush
Ashdown
4A West Conference
Semis & 1st WB (8 Man)
182
01/30
L
F 8-9 3:23
M. Bush
Ashdown
Ashdown @ Arkadelphia
Round 1
182
01/29
L
F 3-0 1:58
M. Hugg
Pulaski Academy
Pulaski Academy @ Arkadelphia
Round 1
182
01/12
L
FOR 0-0
H. Musil
Maumelle Charter
PA Invitational
Placement Matches (24 Man)
182
01/12
L
F 13-4 5:20
D. Fitch
BEEBE
PA Invitational
Round 5 (24 Man)
182
01/11
W
F 2-0 0:45
M. Shorter
J.A. Fair High School
PA Invitational
Round 4 (24 Man)
182
01/11
L
F 7-3 1:30
D. Swearingen
VanBuren
PA Invitational
Round 3 (24 Man)
182
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/23
L
F 5-2 2:48
J. Galloway
Robinson, AR
2019 Arkansas State Tournament
Consolation Quarter Finals
4A 170
02/22
W
F 5-0 1:50
H. Smith
Berryville
2019 Arkansas State Tournament
Consolation 2nd Round
4A 170
02/22
L
F 5-2 3:45
J. Williams-Smith
Ark School for Blind
2019 Arkansas State Tournament
Quarter Finals
4A 170
01/12
L
F 0-0 2:28
M. Doyle
Lake Hamilton
PA Invitational
Placement Matches (24 Man)
170
01/12
W
F 0-0 1:40
H. Smith
Berryville
PA Invitational
Round 5 (24 Man)
170
01/12
W
F 0-0 0:43
K. Stewart
Lake Hamilton
PA Invitational
Round 4 (24 Man)
170
01/12
L
F 0-0 1:37
D. Swearingen
VanBuren
PA Invitational
Round 3 (24 Man)
170
01/12
W
F 0-0 1:15
L. Garrison
Maumelle Charter
PA Invitational
Round 2 (24 Man)
170
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024