Today · 6:00 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 4-5, TBD
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
May 4-5, 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
May 4-5, 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
May 4, 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
May 4-5, 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
May 4, 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
May 4-5, 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
May 4-5, 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
May 4-5, 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
May 4, 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
May 4-5, 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
May 4-5, 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
May 5, 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Brandon Orum
Results
Videos
High School Results
Team Name
94. Camden Socs
Camden County
Camden County HS 1
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/25
W
DEC 7-5 SV
A. Beatty
---
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Quarters & 1st WB (16 Team)
126
06/25
W
MD 15-2
J. Gonzalez
91. Eagle Empire Wrestling Club #6
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Round 1 (16 Team)
126
06/25
W
DEC 6-4 SV
D. Campbell
---
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Round 2 (8 Team)
126
06/25
W
F 2-5 3:19
A. Rosario
77. Brandon
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Round 4 (8 Team)
126
06/25
W
F 8-0 2:49
J. Constant
76. Eagle Crest Raptors
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Round 7 (8 Team)
126
06/25
W
DEC 4-2
J. Gordon
105. Team Balboa Red #7
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
4th Wrestleback (16 Team)
126
06/25
W
F 4-0 1:09
L. Daubenspeck
78. Hoover Vikings
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Round 5 (8 Team)
126
06/25
W
F 9-0 5:35
C. Roberts
112. Dead Mouse Mafia
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Placement Matches (16 Team)
126
06/25
W
DEC 8-2
E. Butler
80. Lake Gibson Gold
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Round 3 (8 Team)
126
06/25
W
F 6-7 5:57
M. Daly
---
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Semis & 3rd WB (16 Team)
126
06/25
W
DEC 3-1
M. Koontz
82. Bloomington South Squad
2018 AAU Scholastic Duals Community 1
Round 6 (8 Team)
126
01/11
W
TF 17-2 4:00
E. Griffin
---
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Semis & 3rd WB (16 Team)
126
01/11
W
DEC 8-5
E. Willis
Hillgrove
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
Quarters & 1st WB (16 Team)
126
01/11
W
TF 15-0 5:11
G. Gachelin
---
GHSA STATE DUAL CHAMPIONSHIPS
1st & 3rd (16 Team)
126
12/30
L
DEC 2-0
M. Hines
---
Knockout Christmas Classic
Placement Matches (32 Man)
128
12/30
W
DEC 3-1
T. Orta
South Dade
Knockout Christmas Classic
Semis & 5th WB (32 Man)
128
12/30
W
DEC 3-1
S. Hanna
Lake Gibson
Knockout Christmas Classic
Quarters & 3rd WB (32 Man)
128
12/29
W
TF 20-2 6:00
P. Disraeli
South Forsyth H.S.
Knockout Christmas Classic
Round 2 Champ & WB (32 Man)
128
12/29
W
F 2-0 0:50
J. Donghit
Bishop Kenny
Knockout Christmas Classic
Round 1 (32 Man)
128
12/02
W
MD 8-0
J. Sandoval
---
2017 Keystone Invitational
Placement (20 Man)
126
12/02
W
F 0-0 2:25
B. Anderson
Richmond Hill HS
2017 Keystone Invitational
Round 9 (20 Man)
126
12/02
W
F 0-0 1:37
D. Rami
Gainsville HS
2017 Keystone Invitational
Round 8 (20 Man)
126
12/02
W
TF 17-2
N. Soto
Boone HS
2017 Keystone Invitational
Round 7 (20 Man)
126
12/02
W
F 0-0 0:54
G. Galloza
St. Augustine HS
2017 Keystone Invitational
Round 6 (20 Man)
126
12/02
W
F 0-0 4:27
E. Sokolowski
Admiral Farragut Academy
2017 Keystone Invitational
Round 5 (20 Man)
126
12/01
W
F 0-0 5:19
A. McGuigan
Columbia HS
2017 Keystone Invitational
Round 3 (20 Man)
126
12/01
W
F 0-0 0:22
J. Ellis
Pedro Menendez HS
2017 Keystone Invitational
Round 2 (20 Man)
126
12/01
W
TF 16-1
J. Donghit
Bishop Kenny HS
2017 Keystone Invitational
Round 1 (20 Man)
126
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022