Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Devin Baldwin
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2022-2023
2020-2021
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/13
W
DEC 2-1
C. Jackson
Park Hill South
Park Hill South @ Blue Springs
Round 1
138
02/08
W
F 6-1 3:45
D. Queen
Van Horn
Blue Springs @ Van Horn
Round 1
138
02/03
L
DEC 4-1
E. MacCuish
Platte County
Blue Springs @ Platte County
Round 1
138
01/21
W
DEC 5-1
G. Carr
Excelsior Springs
51st Platte County Invitational
3rd Place
138
01/21
L
F 6-1 3:22
C. Alderman
Olathe North
51st Platte County Invitational
Semis & WB (16 Man)
138
01/21
L
F 2-0 1:03
C. Culp
Hannibal
51st Platte County Invitational
Round 6 (16 Man)
138
01/21
W
DEC 2-0 SV
R. Whitehead
Oak Grove
51st Platte County Invitational
Round 5 (16 Man)
138
01/21
W
DEC 3-0
M. Nunez
Belton
51st Platte County Invitational
Round 4 (16 Man)
138
01/21
W
F 7-1 3:03
L. Russell
Smithville
51st Platte County Invitational
Round 3 (16 Man)
138
01/20
W
F 2-0 0:56
E. Ayers
William Chrisman
51st Platte County Invitational
Round 2 (16 Man)
138
01/20
W
F 2-0 3:16
T. Green
St Michael
51st Platte County Invitational
Round 1 (16 Man)
138
01/15
W
F 4-0 3:34
P. Cole
Lees Summit North
GKC Invitational - Boys
Placement (32 Man)
138
01/14
L
MD 9-0
R. Mansfield
Fort Osage
GKC Invitational - Boys
Semis & WB (32 Man)
138
01/14
W
DEC 7-2
C. Jackson
Park Hill South
GKC Invitational - Boys
Quarters & WB (32 Man)
138
01/14
W
MD 10-2
C. Deeney
Truman
GKC Invitational - Boys
Round 2 Champ (32 Man)
138
12/10
W
F 3-2 2:51
N. Challenger
Carl Junction
2022 CJ Classic Wrestling Tournament
---
144
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/23
L
F 2-0 2:49
T. Green
Raymore-Peculiar
Blue Springs Duals
Placement Matches (8 Team)
120
01/23
W
F 0-5 2:32
G. Bazawada
Marquette
Blue Springs Duals
Round 1 (8 Team)
120
01/23
L
F 5-0 1:42
P. Shepard
Francis Howell Central
Blue Springs Duals
Round 3 (8 Team)
120
01/16
W
DEC 10-4
W. Wolf
Raytown
2021 Suburban Conference Invite- Boys
Placement (16 Man)
120
01/16
L
MD 9-0
D. Perry
Liberty North
2021 Suburban Conference Invite- Boys
Quarters & WB (16 Man)
120
01/16
L
F 2-0 1:48
T. Green
Raymore-Peculiar
2021 Suburban Conference Invite- Boys
Champ Round 1 (16 Man)
120
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022