Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Wyatt Gaddy
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/16
W
Replay
DEC 13-12 TB1
L. Kirsch
Gretna Youth Wrestling
NEUSA State PreK-K Boys
Round 5
17
03/16
L
Replay
DEC 11-5
C. Brummels
Battle Creek Brave Elite
NEUSA State PreK-K Boys
Round 4
17
03/16
W
DEC 15-9
W. Grimm
Crawford Jr. Wrestling
NEUSA State PreK-K Boys
Round 3
17
03/02
W
MD 13-1
N. McMichael
Gothenburg Junior Wrestling Club
NEUSA District 2
Round 3 (4 Man)
44-46
03/02
W
DEC 10-6
B. Baker
Midwest Destroyers Wrestling Club
NEUSA District 2
Round 2 (4 Man)
44-46
03/02
L
F 2-0 0:30
T. May
Chase County Wrestling Club
NEUSA District 2
Round 1 (4 Man)
44-46
02/25
W
DEC 7-4
C. Myers
Broken Bow Wrestling Club
Broken Bow Wrestling Club Tournament
round 3
47-48
02/25
W
F 2-0 0:22
W. Gellerman
Gibbon Wrestling Club
Broken Bow Wrestling Club Tournament
Round 2
47-48
02/25
W
DEC 15-13
C. Freeman
SEM Wrestling Club
Broken Bow Wrestling Club Tournament
Round 1
47-48
02/24
W
DEC 7-2
T. Tarnick
Fullerton youth wrestling
St. Paul Wildcat Youth Tournament 2024
Round 3
45-45
02/24
L
F 4-0 1:50
D. Draves
GI Grapplers
St. Paul Wildcat Youth Tournament 2024
Round 2
45-45
02/04
W
F 8-4 1:21
G. Roberts
Sargent Wrestling Club
Anselmo-Merna Youth Wrestling Tournament
Rd3
44-46
02/04
W
F 10-0 1:27
H. Spanel
Anselmo-Merna
Anselmo-Merna Youth Wrestling Tournament
Rd2
44-46
02/04
L
MD 14-2
R. Ummel
ALC Rebels
Anselmo-Merna Youth Wrestling Tournament
Rd1
44-46
02/03
W
F 4-0 1:17
K. Wells
Kearney Matcats
ALC Youth Wrestling Tournament
combine
42-45
02/03
W
MD 14-1
J. Kursave
ALC REBELS
ALC Youth Wrestling Tournament
combine
42-45
02/03
L
F 3-0 1:00
C. Stec
Valentine
ALC Youth Wrestling Tournament
combine
42-45
01/21
L
DEC 0-0
H. Johnson
Fox Fit
Ansley/Litchfield Youth Tournament
Round 3 (4 Man)
45-49
01/21
L
TF 15-0
C. Rush
Anselmo-Merna
Ansley/Litchfield Youth Tournament
Round 2 (4 Man)
45-49
01/21
L
F 0-0
R. Janssen
Ansley-Litchfield
Ansley/Litchfield Youth Tournament
Round 1 (4 Man)
45-49
01/20
L
DEC 6-0
C. Myers
Anselmo-Merna Youth
South Loup Youth Wrestling Tournament 2024
Round 3 (4 Man)
44-45
01/20
L
F 2-0 1:00
B. Smith
Broken Bow Wrestling Club
South Loup Youth Wrestling Tournament 2024
Round 2 (4 Man)
44-45
01/20
L
F 5-0 1:00
H. Svoboda
South Loup Wrestling Club
South Loup Youth Wrestling Tournament 2024
Round 1 (4 Man)
44-45
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024