Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jayden Souza
Results
Videos
High School Results
Team Name
California
Vanden
Vanden
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/03
W
Replay
DEC 11-4
J. Furrow
California
2024 CAUSA Cadet-JR B/G Folkstyle State
Round 4 - Champ & WB (64 Man)
165
03/03
L
Replay
F 9-1 5:01
M. Saleh
Rodriguez High School Wrestling
2024 CAUSA Cadet-JR B/G Folkstyle State
Round 2 - Champ & WB (64 Man)
165
02/17
L
DEC 6-2
K. Ford
Ponderosa
Sac-Joaquin Men`s Masters
4th Wrestleback (32 Man)
165
02/16
W
F 0-2 1:34
B. Kline
Hughson
Sac-Joaquin Men`s Masters
3rd WB
165
02/16
W
F 2-0 1:49
S. Ngo
Valley
Sac-Joaquin Men`s Masters
2nd Wrestleback (32 Man)
165
02/16
W
F 3-0 2:57
R. White
Del Campo
Sac-Joaquin Men`s Masters
Round 2 Champ & WB (32 Man)
165
02/16
L
F 17-3 4:40
J. Ford
Elk Grove
Sac-Joaquin Men`s Masters
Round 1 (32 Man)
165
02/10
L
F 9-0 2:53
K. Tumbarello
Gregori
SJS Div 2 Championships
Placement Matches (16 Man)
167
02/10
L
DEC 8-6
J. Cornejo
Inderkum
SJS Div 2 Championships
4th Wrestleback (16 Man)
167
02/10
W
F 7-0 2:04
C. Barajas
Turlock
SJS Div 2 Championships
3rd WB (16 Man)
167
02/10
W
F 4-7 3:17
A. Shoaib
McClatchy
SJS Div 2 Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
167
02/10
L
F 5-0 1:56
B. Johnson
John H Pitman
SJS Div 2 Championships
Quarters & 1st WB (16 Man)
167
02/10
W
TF 15-0 5:54
J. Fareau
Bella Vista
SJS Div 2 Championships
Round 1 (16 Man)
167
01/13
L
MD 16-2
M. Saleh
Rodriguez
Armijo Invitational 51
1st & 3rd (16 Man)
168
01/13
W
F 0-0 3:12
J. Riley
Galena
Armijo Invitational 51
Semis & 3rd WB (16 Man)
168
01/13
W
F 0-0 2:00
W. Thaller
Vacaville
Armijo Invitational 51
Quarters & 1st WB (16 Man)
168
01/13
W
DEC 10-4
C. Franco
Armijo
Armijo Invitational 51
Round 1 (16 Man)
168
01/06
W
MD 10-2
K. Cova
Wheatland High School
3rd Annual Cotter Memorial (Boys)
Placement Matches (32 Man)
165 Boys
01/06
W
F 2-0 1:48
C. Hodnett
Union Mine
3rd Annual Cotter Memorial (Boys)
Semis & 5th WB (32 Man)
165 Boys
01/06
W
F 7-0 1:22
B. Strika
Laguna Creek H S
3rd Annual Cotter Memorial (Boys)
Quarters & 3rd WB (32 Man)
165 Boys
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024