Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jason Zinda
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
DEC 5-4
C. Stamsta
Oconto
WIAA D3 Reg BI @ Crandon
Semis & 3rd WB (16 Man)
113
02/10
L
F 2-0 0:56
J. Bogacz
Bonduel
WIAA D3 Reg BI @ Crandon
Quarters & 1st WB (16 Man)
113
02/03
L
F 7-1 2:50
K. Yang
Tri-County
CWC Conference Wrestling Tournament
3rd and 5th Place Matches (8 Man)
113
02/03
W
F 2-0 1:27
A. McDaniel
Pittsville
CWC Conference Wrestling Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
113
02/03
L
F 3-0 3:47
B. Davis
Wittenberg-Birnamwood
CWC Conference Wrestling Tournament
Quarterfinals (8 Man)
113
01/20
W
F 7-2 3:34
J. Lambrecht
Rosholt
Fox Scramble
Placement (8 Man)
120
01/20
L
F 2-1 1:06
E. Mattioli
Fox Valley Luth.
Fox Scramble
Semis & WB (8 Man)
120
01/20
L
F 12-3 2:23
M. Boerner
Omro
Fox Scramble
Quarterfinals (8 Man)
120
01/20
L
F 0-2 0:40
J. Klassa
Berlin
Fox Scramble
Round 3 (8 Man)
120
01/20
L
F 5-0 1:50
A. Gray
Tomah
Fox Scramble
Round 2 (8 Man)
120
01/20
L
F 2-0 0:34
A. Scheele
Westosha Central
Fox Scramble
Round 1 (8 Man)
120
01/06
L
F 0-3 2:19
O. Medo
Antigo
WI Challenge Series Wausau East Qual
Semifinals
120
01/06
L
F 2-0 1:27
R. Votis
Crandon
WI Challenge Series Wausau East Qual
Quarterfinals
120
01/06
W
F 8-2 3:33
R. Weller
D.C. Everest
WI Challenge Series Wausau East Qual
Round 2
120
12/21
L
F 7-0 2:51
O. Medo
Antigo
Hodag Scramble 2023
Round 7 Championship
120
12/21
L
F 2-0 1:22
C. Hammen-Jung
Shawano Community
Hodag Scramble 2023
Round 6
120
12/21
W
F 13-6 5:27
L. Brady
Oconto
Hodag Scramble 2023
Round 5
120
12/21
L
F 2-0 1:02
H. Hoffmann
Tomahawk
Hodag Scramble 2023
Round 4
120
12/21
L
F 7-1 1:56
A. Wilson
Iron Mountain HS
Hodag Scramble 2023
Round 3
120
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024