Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Peyton Longley
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
Oregon Youth Wrestling
Oregon Youth Wrestling Club
Panthers
Wisconsin
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/09
L
F 4-0 0:55
W. Hickey
Edgerton Wrestling
Edgerton Youth Wrestling
Round 3
97-108
03/09
L
F 13-2 2:55
K. Looney
Milton Monsters
Edgerton Youth Wrestling
Round 1.5
97-108
02/25
L
TF 15-0 1:41
M. Lease
Askren Wrestling Academy
Craig Quest Youth -Lake Mills
Round 3 (4 Man)
98-100
02/25
L
F 2-0 0:57
Z. Matancsi
Mukwonago Wrestling Club
Craig Quest Youth -Lake Mills
Round 2 (4 Man)
98-100
02/25
L
TF 27-11 2:36
M. Moody
Askren Wrestling Academy
Craig Quest Youth -Lake Mills
Round 1 (4 Man)
98-100
02/18
L
F 5-0 1:04
L. Baker
Beaver Dam Youth Wrestling
Beaver Dam GOYA CHALLENGE
Round 3 (4 Man)
92-98
02/18
L
F 2-0 0:26
A. Schulz
West Bend Wildcats Wrestling
Beaver Dam GOYA CHALLENGE
Round 2 (4 Man)
92-98
02/18
L
F 2-2 1:03
C. Zarczynski
Beaver Dam Youth Wrestling
Beaver Dam GOYA CHALLENGE
Round 1 (4 Man)
92-98
02/04
L
F 8-0 0:25
L. Gruenenfelder
Pec-Argyle Youth Wrestling
Pec-Argyle Youth Wrestling
round 4
87-98
02/04
L
TF 17-2 3:15
R. Hayes
Oregon Youth Wrestling Club
Pec-Argyle Youth Wrestling
round 2
87-98
01/21
L
F 2-0 0:15
S. Fahey
Oregon Youth Wrestling Club
Hononegah Kids Classic
Round 3 (4 Man)
K-6
01/21
L
F 2-0 0:57
C. Goellner
Hononegah Wrestling Club
Hononegah Kids Classic
Round 2 (4 Man)
K-6
01/21
W
F 8-4 3:47
M. Jahn
Hononegah Wrestling Club
Hononegah Kids Classic
Round 1 (4 Man)
K-6
01/14
L
F 5-0 0:40
M. Goldman
Fox Valley Blue
2024 Deforest Gold Medal Wrestling Tournament
Round 3 (4 Man)
97-100
01/14
L
F 13-0 2:21
J. Chambers
Wyso
2024 Deforest Gold Medal Wrestling Tournament
Round 2 (4 Man)
97-100
01/14
L
DEC 11-5
C. Branton
Reedsburg Youth Wrestling
2024 Deforest Gold Medal Wrestling Tournament
Round 1 (4 Man)
97-100
12/16
L
F 2-0 2:00
T. Bancroft
MGM Silver Spartans
WYSO Youth Wrestling Tournament
Round 3 (4 Man)
Bracket49
12/16
L
MD 9-1
E. Senner
Askren Wrestling Academy
WYSO Youth Wrestling Tournament
Round 2 (4 Man)
Bracket49
12/16
L
F 4-0 2:00
N. Senner
Askren Wrestling Academy
WYSO Youth Wrestling Tournament
Round 1 (4 Man)
Bracket49
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020