Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Isabella Bird
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Team Name
Shullsburg
Warrior Youth Wrestling
Warrior youth wrestling
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
F 2-0 0:06
E. Sigafus
Warrior Youth Wrestling
Cuba City/Southwestern/Benton Youth
finals
110-120
02/18
L
F 4-0 0:04
W. Daughetee
Junior Mustangs
Cuba City/Southwestern/Benton Youth
round 4
110-120
02/18
L
TF 17-1 1:26
G. Wilkins
North crawford
Cuba City/Southwestern/Benton Youth
round 2
110-120
02/04
L
F 7-0 0:50
J. Lund
Sugar River
Pec-Argyle Youth Wrestling
round 4
105-110
02/04
L
F 6-0 0:24
S. Fahey
Oregon Youth Wrestling Club
Pec-Argyle Youth Wrestling
round 2
105-110
01/21
L
DEC 9-8
H. Widmar
Janesville Youth Wrestling Clu
2024 Gavin Breadon Wrestling Tourney
Round 4
94-106
01/21
L
F 10-6 2:59
C. Cuyler
Milton Monsters
2024 Gavin Breadon Wrestling Tourney
Round 3
94-106
01/21
L
TF 17-2 2:23
T. Grennan
Sauk Valley Wrestling Club
2024 Gavin Breadon Wrestling Tourney
Round 2
94-106
01/14
L
F 13-3 2:34
R. Aultman
IGH WRESTLING CLUB
Belmont/Platteville Youth Tournament
Round 3 (3 Man)
100-110
01/14
L
F 8-0 1:30
A. Finley
Mineral Point Youth WC
Belmont/Platteville Youth Tournament
Round 1 (3 Man)
100-110
12/16
L
F 2-0 0:23
C. Drain
Warrior Youth Wrestling
Warrior Youth Wrestling
Round 5 (5 Man)
110-136
12/16
L
F 12-3 1:32
A. Miller
BYA
Warrior Youth Wrestling
Round 4
110-136
12/16
L
F 2-0 0:39
B. Castelli
Hononegah Wrestling Club
Warrior Youth Wrestling
Round 3
110-136
12/16
L
F 2-0 0:22
P. Sandell
Stockton Renegades Wrestling C
Warrior Youth Wrestling
Round 2
110-136
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024