Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, TBD
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jermaine Yarborough
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/24
L
DEC 6-5
A. Vanderpool
Columbia
FHSAA 2A R1
Round 5 (consi semis)
150
02/24
W
DEC 13-6
S. Wnetrzak
Gulf Breeze
FHSAA 2A R1
Round 4 (semis and WB)
150
02/24
W
DEC 9-7
K. Duncan
Oakleaf
FHSAA 2A R1
Round 3 (16 man)
150
02/23
L
F 7-0 2:50
G. Smith
Beachside
FHSAA 2A R1
Round 2 (quarters and WB)
150
02/23
W
MD 15-3
T. Whitfield
St Augustine
FHSAA 2A R1
Round 1 (16 Man)
150
02/16
W
DEC 7-5
A. Vanderpool
Columbia
FHSAA 2A D2
Placements
150
02/16
W
DEC 7-5
I. Melendez
Mosley
FHSAA 2A D2
Round 4 (Semis and WB3)
150
02/03
L
DEC 1-0
O. NAPPI
North Port
Braves Invitational
consi round 3 (32 man)
152
02/03
W
DEC 8-4
D. Mooney
Auburndale
Braves Invitational
Consi round 2 (32 Man)
152
02/03
L
F 14-6 3:57
A. Hutchins
Zephyrhills Christian
Braves Invitational
Round 2 Championship (32 man)
152
02/02
W
DEC 14-12 SV
M. Hernandez
Charlotte
Braves Invitational
Round 1 (32 Man)
152
02/01
W
MD 12-2
T. Olson
Florida
Florida @ Lincoln
Round 1
150
01/20
W
MD 11-3
G. Fabian
Celebration
Storm Front Duals - Celebration, FL
Round 1 (6 Team)
150
01/20
L
F 4-1 3:51
C. Calderin
South Plantation
Storm Front Duals - Celebration, FL
Round 5 (6 Team)
150
01/20
W
DEC 9-3
B. CAMILO
Cypress Creek H S
Storm Front Duals - Celebration, FL
Round 3 (6 Team)
150
01/20
L
F 2-1 3:55
E. Josephik
Hudson
Storm Front Duals - Celebration, FL
Round 2 (6 Team)
150
01/19
L
Replay
DEC 4-3
D. Beck
Fleming Island
FHSAA State Dual Championships
Quarterfinals (8 Team)
157
01/13
W
F 5-0 3:38
N. Severt
Nease
2024 Trojan Invitational
Round 2 (6 Team)
150
01/13
W
F 3-0 3:32
H. Mesaraoz
Clay
2024 Trojan Invitational
Round 4 (6 Team)
150
01/13
W
MD 11-2
B. Hall
Manatee
2024 Trojan Invitational
Round 5 (6 Team)
150
01/11
L
F 3-0 4:58
J. Martinez
Ft Walton Beach H S
Region 1 2A 1/2 duals
Semifinals (4 Team)
152
01/11
W
F 2-0 1:17
E. Ruddick
Gulf Breeze
Region 1 2A 1/2 duals
Finals (4 Team)
159
01/06
L
F 1-2 2:02
H. Carnine
Cook
2024 Packer Classic Duals
Round 1
150
01/06
L
F 5-0 3:40
C. Sapp
Valdosta
2024 Packer Classic Duals
Round 1
150
01/06
W
DEC 7-4
H. Smith
Chiles
2024 Packer Classic Duals
Round 1
150
01/06
L
DEC 14-12
R. Smith
Colquitt County
2024 Packer Classic Duals
Round 1
150
01/06
W
F 6-0 2:49
R. Woodall
Thomas County Central HS
2024 Packer Classic Duals
Round 1
150
01/06
W
DEC 7-4
H. Smith
Chiles
Colquitt Packer Duals
Round 1
150
12/13
L
DEC 10-5
J. Johnston
Chiles
2A D2 District Duals
Round 3 (4 Team)
150
12/13
W
F 2-0 0:53
D. Sederquist
Arnold
2A D2 District Duals
Round 3 (4 Team)
150
12/09
W
DEC 7-2
N. Stidfole
Fletcher
2023 Capital City Classic
Championship
150
12/09
W
DEC 9-7
M. Obama
Matanzas
2023 Capital City Classic
Semi Mat 2
150
12/09
W
F 8-0 5:09
A. Bedoya
Florida
2023 Capital City Classic
Quarters
150
12/08
W
F 2-0 0:30
J. Smith
Riverside
2023 Capital City Classic
Round 2
150
12/02
W
MD 9-1
W. Lundgren
North Bay Haven
2023 Cam Brown Classic
Round 7
150
12/02
W
DEC 7-1
P. Sheeran
Leon
2023 Cam Brown Classic
Round 6
150
12/02
W
DEC 8-3
N. Heinemann
Marianna
2023 Cam Brown Classic
Round 5
150
12/01
W
MD 11-3
D. Giafaglione
Crestview
2023 Cam Brown Classic
Round 4
150
12/01
W
DEC 9-8
W. Lundgren
North Bay Haven
2023 Cam Brown Classic
Round 3
150
12/01
W
F 2-0 1:02
S. Basford
Marianna
2023 Cam Brown Classic
Round 2
150
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024