Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Rolando Ojeda
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/23
L
FOR 0-0
P. Wright
Kathleen Senior
FHSAA 2A R2
Round 2 (quarters and WB)
175
02/23
L
FOR 0-0
A. Bray
Zephyrhills
FHSAA 2A R2
Round 1 (16 Man)
175
02/16
L
F 14-2 2:44
E. Penton
Winter Springs
FHSAA 2A D8
Placements
175
02/16
W
F 5-6 3:44
J. Menoyo
Lyman
FHSAA 2A D8
Round 4 (Semis and WB3)
175
02/15
W
F 7-2 1:46
J. Wren
East River
FHSAA 2A D8
Round 2 (Quarters and WB1)
175
02/03
L
DEC 4-2
A. Rieck
West Orange
Metro Conference Championships
Semis & 5th WB (32 Man)
175
02/03
W
MD 10-1
C. Petit
Ocoee
Metro Conference Championships
Round 5
175
02/03
W
DEC 3-1
R. Tilman
Dr. Phillips
Metro Conference Championships
Round 4
175
02/02
L
F 3-4 0:57
K. Heers
Apopka
Metro Conference Championships
Round 2
175
01/27
L
F 4-2 1:00
G. Myers
Buchholz
Wolfpack IBT
4th Wrestleback (32 Man)
175
01/27
L
F 6-6 5:58
R. Leck
Sebastian River
Wolfpack IBT
Quarters & 3rd WB (32 Man)
175
01/27
W
F 8-2 2:47
G. Bayon
Poinciana
Wolfpack IBT
Round 2 Champ & WB (32 Man)
175
01/13
L
F 2-0 0:46
J. Jessee
lake brantley
Cousins Milton Winter Invitational
Semis & 5th WB (32 Man)
175
01/13
W
MD 14-2
D. Iannuzzi
WEST ORANGE
Cousins Milton Winter Invitational
4th Wrestleback (32 Man)
175
01/13
W
F 2-1 2:00
A. Rieck
WEST ORANGE
Cousins Milton Winter Invitational
Quarters & 3rd WB (32 Man)
175
01/13
L
MD 11-1
B. Calidonio
flagler palm coast
Cousins Milton Winter Invitational
round 2 and 1st WB
175
01/12
W
F 0-0 5:44
A. Schwertner
Lake Howell
Colonial, Lake Howell @ Edgewater
Round 1
175
01/12
W
F 0-0 0:26
D. Valdivia
Colonial
Colonial, Lake Howell @ Edgewater
Round 1
175
01/06
W
F 6-1 1:59
J. Morales
Winter Springs
Winter Springs Girls/JV Tournament
Placement Matches (8 Man)
175
01/05
W
F 11-4 2:50
E. Ozgur
Freedom
Winter Springs Girls/JV Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
175
01/05
W
F 5-0 1:08
J. Carlisle
Boone
Winter Springs Girls/JV Tournament
Quarterfinals (8 Man)
175
12/08
W
F 2-0 0:19
D. Noel
Wekiva
Wekiva Quad
Round 1
175
12/08
W
F 0-0
E. Boussalham
Horizon
Wekiva Quad
Round 1
175
12/02
L
F 0-0
J. CAISSIE
Seminole (Sanford)
2nd Annual Gauntlet on the Grove
Placement
175
12/02
W
F 0-0
Q. Sweeney
The First Academy
2nd Annual Gauntlet on the Grove
R4
175
12/02
W
F 0-0
F. Coleman
Evans
2nd Annual Gauntlet on the Grove
R2
175
12/02
W
F 0-0
J. Nieves
Oak Ridge
2nd Annual Gauntlet on the Grove
R1
175
12/01
L
F 3-2 1:19
F. Galan
Oak Ridge
Oak Ridge @ Edgewater
Round 1
175
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023