Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
Tomorrow · 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Parker Cox
Results
High School Results
Team Name
Forest City
Graham
Graham
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/02
L
F 9-1 0:39
E. Lawson
Lake Mills
NBC, Forest City, Lake Mills, West Fork
Round 1
190
02/02
L
F 2-2 0:38
C. Rognes
Lake Mills
NBC, Forest City, Lake Mills, West Fork
Round 1
190
01/27
L
F 0-0 1:32
G. Moore
Marion Senior
2024 Graham Invitational Tournament
2nd Round Wrestleback
175
01/27
L
F 0-0 2:45
P. Conoway
Grundy
2024 Graham Invitational Tournament
Round 1 (16 Man)
175
01/05
W
F 0-4 3:25
W. Jensen
North Butler-Clarksville
NBC, Forest City, Lake Mills, West Fork
Round 1
215
12/22
L
F 2-0 0:19
A. Sullivan
Nashua-Plainfield
N-P, Forest City, North Union, Rockford
Round 1
215
12/22
L
F 4-2 1:32
B. Bollinger
North Union
N-P, Forest City, North Union, Rockford
Round 1
215
12/22
L
F 2-0 0:15
J. Koehler
Rockford
N-P, Forest City, North Union, Rockford
Round 1
215
12/21
L
F 2-0 0:39
B. Childress
Grundy
Agie Skeens Memorial Tournament 2023
Conso 2
175
12/21
L
F 3-2 1:30
B. Bennett
Princeton
Agie Skeens Memorial Tournament 2023
Round 1 (16 Man)
175
12/12
W
DEC 4-2
S. Deleon
Clarion-Goldfield-Dows
Clarion-Goldfield-Dows JV Tournament
Round 4
JV-24
12/12
W
F 2-0 0:10
O. Compart
Manson Northwest Webster
Clarion-Goldfield-Dows JV Tournament
Round 3
JV-24
12/11
W
DEC 6-2
J. Olmstead
Algona
Clarion-Goldfield-Dows JV Tournament
Round 2
JV-24
12/11
L
F 2-0 1:25
E. Barranca
West Hancock, Britt
WH/FC/Newman/Osage
Round 1
190
12/11
L
F 4-1 1:48
B. Wrage
Osage
WH/FC/Newman/Osage
Round 1
190
12/03
W
F 8-5 3:08
B. Bjerke
Atlantic
Humboldt JV/Atlantic JV/ Forest City JV
Round 1
190
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020