Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Emma Johner
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Other
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
Replay
F 3-5 1:41
S. Meyer
Bismarck Legacy
NDHSAA State Girls Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
148
02/15
W
Replay
F 4-0 2:08
I. Dutchuk
Central Cass
NDHSAA State Girls Tournament
1st Wb
148
02/15
L
F 2-0 0:31
K. Vetter
Minot
NDHSAA State Girls Tournament
Round 1 (16 Man)
148
02/10
L
DEC 2-1 SV
A. Carlblom
Lisbon
NDHSAA Girls East Region
Placing Round - 3rd,5th,7th (16 Man)
148
02/10
W
F 6-8 3:25
E. Faleide
Central Cass
NDHSAA Girls East Region
Consolation Semis (16 Man)
148
02/10
W
MD 14-2
R. Dewald
Napoleon G-S
NDHSAA Girls East Region
Semis & 3rd WB (16 Man)
148
02/10
W
F 2-0 0:53
M. Tunheim
South Border
NDHSAA Girls East Region
2nd Wrestleback (16 Man)
148
02/09
L
DEC 8-2
A. Carlblom
Lisbon
NDHSAA Girls East Region
Quarters & 1st WB (16 Man)
148
02/09
W
F 2-0 1:51
S. Betz-Hilliard
Larimore
NDHSAA Girls East Region
Round 1 (16 Man)
148
01/20
W
F 2-0 0:13
J. Mathewes
Fargo
2024 Storhaug Invitational Girls
3rd & 5th
142
01/20
L
F 2-0 2:12
A. Lee
Jamestown
2024 Storhaug Invitational Girls
Round 5
142
01/20
W
F 2-0 1:00
L. Wichman
Moorhead
2024 Storhaug Invitational Girls
Round 4
142
01/20
L
F 2-0 1:29
C. Williams
Moorhead
2024 Storhaug Invitational Girls
Round 2
142
01/07
L
F 0-0 4:21
K. Snyder
Webster Area
2024 Central Cass Lettermen`s Girls
Round 6
155
01/07
W
F 0-0 3:40
C. Steffes
LaMoure
2024 Central Cass Lettermen`s Girls
Round 5
155
01/06
L
F 0-0 1:23
A. Carlblom
Lisbon
2024 Central Cass Lettermen`s Girls
Round 4
155
01/06
W
F 0-0 1:40
A. Poitra
Northern Lights
2024 Central Cass Lettermen`s Girls
Round 2
155
12/01
W
F 7-0 2:44
B. Dewald
Napoleon
2023 Napoleon Girls` Early Bird
3rd Place
148/155
12/01
L
F 2-0 0:20
N. Sorensen
Carrington
2023 Napoleon Girls` Early Bird
Semis
148/155
11/30
L
F 8-2 2:52
R. Dewald
Napoleon
2023 Napoleon Girls` Early Bird
Quarterfinals/2nd Rd WB 16 Man
148/155
11/30
L
F 7-8 5:01
C. Bartz
Harvey - Wells County
2023 Napoleon Girls` Early Bird
1st Round
148/155
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024