Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Brantyn Sieren
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 2-0 0:15
Z. Guffey
Sigourney-Keota
IHSAA 1A District 8 @ Pleasantville
Semis & WB (12 Man)
285
02/10
L
F 0-0 0:30
A. McFadden
Baxter
IHSAA 1A District 8 @ Pleasantville
Quarters (12 Man)
285
02/03
L
F 2-0 0:35
J. Lopez
Mt Pleasant
WACO Warrior Invitational
5th Place
285
02/03
W
F 2-0 0:42
K. Rugg
WACO, Wayland
WACO Warrior Invitational
Semis & 2nd WB
285
02/03
L
F 2-0 0:11
B. Berry
Mid-Prairie
WACO Warrior Invitational
Quarters
285
02/03
W
F 2-0 1:08
A. Schwiebert
Springville
WACO Warrior Invitational
Round 1 (12 Man)
285
01/27
L
F 2-0 0:46
R. Coil
Columbus Community/WMU
2024 SEISC Tournament
Quarters
285
01/27
L
F 2-0 0:58
I. Davis
Notre Dame, Burlington
2024 SEISC Tournament
WB & Semis
285
01/26
L
F 5-0 2:33
J. Stauffer
WACO, Wayland
Highland, WACO, Wapello, Pekin
Round 1
285
01/26
L
F 4-2 1:20
J. Griffin
Wapello
Highland, WACO, Wapello, Pekin
Round 1
285
01/24
L
F 2-0 0:33
R. Coil
Columbus/WMU
LM, PEKIN, COL/WMU
Round 1
285
01/11
L
F 2-0 0:34
I. Davis
Burlington Notre Dame
Pekin / Lone Tree
Round 1
285
01/06
L
F 2-0 1:38
S. Dwyer
Grinnell
North Mahaska Invitational 2024
Semis & 3rd WB (16 Man)
285
01/06
L
F 4-0 0:44
J. Menke
Pella
North Mahaska Invitational 2024
Quarters & 1st WB (16 Man)
285
01/06
W
F 2-0 1:15
J. Morales
Mount Ayr
North Mahaska Invitational 2024
Round 1 (16 Man)
285
01/03
L
F 2-0 1:37
B. Spring
Moravia
Varsity Quad: Cardinal Community Schools
Round 1
285
01/03
L
F 0-2 0:15
I. Cox
Cardinal Community
Varsity Quad: Cardinal Community Schools
Round 1
285
01/02
L
F 2-0 0:27
B. Bragg
Davis County
Varsity Quad: Cardinal Community Schools
Round 1
285
12/08
L
F 2-0 0:25
H. Hahn
Louisa-Muscatine
Pekin Duals
Round 1
285
12/08
L
F 2-5 1:30
J. Stauffer
WACO, Wayland
Pekin Duals
Round 1
285
12/08
W
F 3-2 2:49
B. Thomason
Mediapolis
Pekin Duals
Round 1
285
12/02
L
F 2-0 0:27
B. Bragg
Davis County
Bill Rex Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
285
12/02
L
F 2-0 0:10
I. Cox
Cardinal Community
Bill Rex Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
285
12/02
W
F 2-0 0:45
N. Tum
North Mahaska
Bill Rex Invitational
Round 1 (16 Man)
285
11/29
L
F 0-0
B. Squires
Lynnville-Sully
Ottumwa Quad
Round 1
285
11/29
L
F 2-0 0:41
B. Bragg
Davis County
Ottumwa Quad
Round 1
285
11/28
L
F 2-0 0:49
D. Forney
Ottumwa
Ottumwa Quad
Round 1
285
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020