Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kimber Fritel
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
Replay
DEC 8-7
C. Crowston
Pembina County North
NDHSAA State Girls Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
100
02/15
W
Replay
F 3-0 2:22
M. Puppe
Pembina County North
NDHSAA State Girls Tournament
1st Wb
100
02/15
L
DEC 12-5
E. Youboty
Bismarck Legacy
NDHSAA State Girls Tournament
Round 1 (16 Man)
100
02/09
W
F 2-0 0:37
R. Stravia
Dickinson
NDHSAA Girls West Region
Placings
100
02/09
L
F 4-0 1:32
S. Huber
Bismarck Century
NDHSAA Girls West Region
Consi Semis
100
02/09
L
F 10-8 4:31
B. Wilkens
Beulah-Hazen
NDHSAA Girls West Region
Semis
100
02/09
W
F 9-2 4:13
m. brouillette
Williston
NDHSAA Girls West Region
Round 2
100
02/09
W
F 2-0 0:37
L. Reile
Dickinson
NDHSAA Girls West Region
Round 1
100
01/27
L
F 1-2 2:04
E. Jenner
South Border
2024 Belle of the Brawl
Semis & WB
100
01/27
W
DEC 9-4
B. Brossart
Rugby
2024 Belle of the Brawl
WB2
100
01/27
W
F 2-0 0:47
L. Hammer
Standing Rock
2024 Belle of the Brawl
Round 2
100
01/27
L
F 3-2 1:48
S. Huber
Bismarck Century
2024 Belle of the Brawl
Round 1
100
01/20
W
DEC 8-4
B. Brossart
Rugby
2024 Girls Panther Booster Tourney
placing round
100
01/20
L
F 6-4 6:00
R. Stravia
Dickinson
2024 Girls Panther Booster Tourney
Cons Semi
100
01/20
W
F 3-0 3:21
K. Castine
Minot
2024 Girls Panther Booster Tourney
Positioning
100
01/20
W
F 4-0 2:48
E. Shively
Rugby
2024 Girls Panther Booster Tourney
4th WB 32 and 2nd WB 16
100
01/20
L
F 4-1 3:20
M. Boakye
Minot
2024 Girls Panther Booster Tourney
Quarters
100
01/20
W
F 4-0 1:25
L. Fuchs
Bismarck
2024 Girls Panther Booster Tourney
Prequarters
100
01/06
L
F 7-0 2:47
E. Brown
Minot
2024 Bismarck Rotary - Girls
4th Wrestleback (32 Man)
100
01/05
L
F 9-1 5:05
B. Lafrenz
Mandan
2024 Bismarck Rotary - Girls
Quarters & 3rd WB (32 Man)
100
01/05
W
F 2-0 0:35
N. Falcon
Turtle Mountain
2024 Bismarck Rotary - Girls
Round 1 (32 Man)
100
01/05
W
F 7-0 2:48
L. Reile
Dickinson
2024 Bismarck Rotary - Girls
Round 2 Champ & WB (32 Man)
100
01/05
W
F 0-0 0:28
E. Shively
Rugby
Rugby @ Stanley
Round 1
100
12/22
W
F 2-0 0:30
A. Crandall
Central Cass
Bucky and Linda Anderson Classic - Girls
Final Round
106
12/22
W
DEC 4-2
Q. Whiteford
Williams County
Bucky and Linda Anderson Classic - Girls
Round 4
106
12/22
L
DEC 8-3
B. Brossart
Rugby
Bucky and Linda Anderson Classic - Girls
Round 3
106
12/22
W
F 2-0 0:41
G. Kost
Central Cass
Bucky and Linda Anderson Classic - Girls
Round 2
106
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023