Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Today · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Will Fisher
Results
Videos
High School Results
Team Name
Snow Canyon
Thunder Ridge
Thunderridge
Thunderridge High School
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 7-6 4:06
E. Sanchez
Northglenn
CHSAA 5A Region 3
Semis and WB3
215
02/10
L
F 4-1 0:32
Q. Funk
Legacy
CHSAA 5A Region 3
Quarterfinals and WB1
215
01/27
L
F 2-3 2:13
R. Banks
Rock Canyon High School
Continental League Championships
semis
215
01/27
L
F 2-0 0:44
N. Sandy
Legend High School
Continental League Championships
Quarterfinals (8 Man)
215
01/25
L
F 3-0 3:14
C. Bredesen
Mountain Vista
Battle of the Ranch
Round 1
215
01/25
W
DEC 7-5
M. Nowrozi
Highlands Ranch
Battle of the Ranch
Round 1
215
01/25
L
F 3-3 2:56
R. Banks
Rock Canyon
Battle of the Ranch
Round 1
215
01/20
L
F 2-0 1:13
C. Bauer
Dixie
Enterprise High School JV Tournament
Round 4 JV
237-300
01/20
L
F 13-0 2:37
S. Corsi
Desert Hills
Enterprise High School JV Tournament
Round 3 JV
237-300
01/20
W
FOR 0-0
F. Forfeit
Crimson Cliffs
Enterprise High School JV Tournament
Round 2 JV
237-300
01/18
W
F 4-0 3:09
C. Akin
Ponderosa
Thunderridge @ Ponderosa
Round 1
215
01/15
W
F 0-0 5:03
E. Graham
Heritage
Thunderridge @ Heritage
Round 1
215
01/06
L
F 2-0 1:04
B. Cook
Snow Canyon
Iron Town Duels JV
Round 4 (6 Man)
201-239
12/08
L
F 6-2 1:56
E. Reynolds
Valor Christian
Valor Christian @ Thunderridge
Round 1
215
12/01
W
F 2-0 1:13
X. Baca
Pueblo East
Battle of the Best
Round 3 (6 Team)
215
12/01
L
F 3-5 1:41
C. Calderon
Lewis Palmer
Battle of the Best
Round 2 (4 Team)
215
12/01
L
F 2-2 0:52
K. Robinson
Brighton
Battle of the Best
Round 5 (6 Team)
215
12/01
L
F 2-0 1:00
G. LaRue
Cheyenne Mountain
Battle of the Best
Round 1 (6 Team)
215
12/01
L
F 7-3 3:29
M. Geri
Pine Creek
Battle of the Best
Round 4 (6 Team)
215
12/01
L
DEC 15-8
J. Berg
Chaparral
Battle of the Best
Round 2 (6 Team)
215
12/01
W
F 8-7 2:53
O. Soliz
Ralston Valley
Battle of the Best
Round 3 (4 Team)
215
12/01
L
F 2-0 1:02
J. Pettes
Riverdale Ridge
Battle of the Best
Round 1 (4 Team)
215
12/01
L
F 2-0 2:27
E. Alumbaugh
Douglas County
Douglas County @ Thunderridge
Round 1
215
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024