Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Reuben Erlinso
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
W
F 4-0 1:24
E. Shelton
Rogers (Spokane)
GSL 2A, 3A, 4A and NE 1&2B
2A 5/6
285 2A
02/03
L
F 4-0 1:49
J. Torres
East Valley (Spokane)
GSL 2A, 3A, 4A and NE 1&2B
12 man con semi
285 2A
02/03
W
F 2-0 1:40
C. Rivas
West Valley (Spokane)
GSL 2A, 3A, 4A and NE 1&2B
Semis (12 Man) wb con 1/4
285 2A
02/02
L
F 5-0 0:57
J. Watters
Clarkston
GSL 2A, 3A, 4A and NE 1&2B
Quarters (12 Man)
285 2A
01/24
W
F 0-0 1:00
C. Rivas
West Valley (Spokane)
Rogers (Spokane) @ West Valley (Spokane)
Round 1
285
01/23
L
F 8-2 2:20
J. Torres
East Valley (Spokane)
Rogers (Spokane) @ East Valley (Spokane)
Round 1
285
01/13
L
Replay
F 0-0 1:46
H. Slind
Deer Park
Ray Westberg Invitational
2nd Wrestleback (32 Man)
285
01/13
L
Replay
F 2-0 0:53
M. Galvez
Davis
Ray Westberg Invitational
Round 1 (32 Man)
285
12/14
L
F 2-2 1:51
S. Picicci
Shadle Park
Shadle Park @ Rogers (Spokane)
Round 1
285
12/07
W
F 2-0 1:10
K. Hutton
Lakeside (Nine Mile Falls)
Reardan Scramble
Round 1
285
12/02
L
F 6-0 1:52
B. Tracy
Lind Ritzville
Medical Lake Scramble
Semis & 1st WB (8 Man)
285
12/02
L
F 6-2 4:00
S. Slind
Deer Park
Medical Lake Scramble
Quarterfinals (8 Man)
285
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024