Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Riley Yarbrough
Results
Videos
Youth Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
L
Replay
F 2-0 0:47
G. Standridge
Lionheart Youth Wrestling Club
AYWO-AAU State Championship (K-8)
Semis & 5th WB (32 Man)
55
02/03
W
Replay
DEC 4-0
R. Traweek
Techfall Wrestling Club
AYWO-AAU State Championship (K-8)
4th Wrestleback (32 Man)
55
02/03
L
Replay
DEC 6-2
Z. Rigsby
Tiger Elite Wrestling
AYWO-AAU State Championship (K-8)
Quarters & 3rd WB (32 Man)
55
02/03
W
Replay
DEC 6-0
B. Walters
Arab youth wrestling
AYWO-AAU State Championship (K-8)
Round 2 Champ & WB (32 Man)
55
02/03
W
Replay
F 2-0 0:30
C. Chandler
Ironclad Wrestling Club
AYWO-AAU State Championship (K-8)
Round 1 (32 Man)
55
01/27
L
TF 16-1 2:00
M. Martin
Violent little machines
AYWO-AAU Region 3 Championship - East
Cons. Semis (16 Man)
55
01/27
W
DEC 6-4
H. Smithey
Skull & Crossbones Wrestling C
AYWO-AAU Region 3 Championship - East
Semis & 3rd WB (16 Man)
55
01/27
W
F 7-0 1:20
R. Allison
River Rats Wrestling Club
AYWO-AAU Region 3 Championship - East
2nd Wrestleback (16 Man)
55
01/27
L
F 2-0 0:25
M. Martin
Violent little machines
AYWO-AAU Region 3 Championship - East
Round 1 (16 Man)
55
01/13
L
F 3-2 0:30
Z. Nezbeth
PWC
AYWO-AAU Assassin Crusades
2nd Wrestleback (16 Man)
55
01/13
L
F 2-0 0:48
J. Steiner
Niceville Wrestling Academy
AYWO-AAU Assassin Crusades
Quarters & 1st WB (16 Man)
55
01/13
W
F 2-1 0:53
M. Williams
I`MMORTAL KOMBAT
AYWO-AAU Assassin Crusades
Round 1 (16 Man)
55
01/06
L
F 5-0 0:46
R. White
Bobcat Wrestling
AYWO-AAU Battle for the Shield
Semis & 3rd WB (16 Man)
60
01/06
W
F 2-0 0:55
T. Galloway
Alpha Elite
AYWO-AAU Battle for the Shield
2nd Wrestleback (16 Man)
60
01/06
W
DEC 12-9
F. Rowe
Tiger Elite Wrestling
AYWO-AAU Battle for the Shield
Quarters & 1st WB (16 Man)
60
01/06
L
DEC 3-2
L. Jurj
Stronghold
AYWO-AAU Battle for the Shield
Round 1 (16 Man)
60
12/30
L
F 10-2 1:30
G. Standridge
Lionheart Youth Wrestling Club
AYWO-AAU Boone Clark Invitational
2nd Place Match (16 Man)
55
12/30
W
F 2-0 0:23
B. Jackson
North Alabama Elite Wrestling
AYWO-AAU Boone Clark Invitational
Placement Matches (16 Man)
55
12/30
W
F 2-0 0:53
A. Franklin
Northside Takedown Wrestling C
AYWO-AAU Boone Clark Invitational
Cons. Semis (16 Man)
55
12/30
L
TF 17-2 2:27
V. Sparrow
Elevate Wrestling Club
AYWO-AAU Boone Clark Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
55
12/30
W
F 7-2 1:41
J. Wright
Techfall Wrestling Club
AYWO-AAU Boone Clark Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
55
12/30
W
F 2-0 0:26
C. Chandler
Ironclad Wrestling Club
AYWO-AAU Boone Clark Invitational
Round 1 (16 Man)
55
12/16
L
M FOR 0-0
J. Wurtele
Stronghold
AYWO-AAU Alex City Chaos
2nd Wrestleback (16 Man)
55
12/16
L
M FOR 0-0
C. Whorton
Beauregard Swarm
AYWO-AAU Alex City Chaos
Quarters & 1st WB (16 Man)
55
12/16
W
MD 15-3
M. Smith
Auburn Takedown
AYWO-AAU Alex City Chaos
Round 1 (16 Man)
55
12/02
L
DEC 9-7 SV
D. Mayse
Weaver Youth Wrestling
AYWO-AAU Showdown in O-Town
2nd Place Match (8 Man)
55
12/02
L
F 7-0 1:20
M. Martin
Violent little machines
AYWO-AAU Showdown in O-Town
Placement Matches (8 Man)
55
12/02
W
F 10-0 1:26
D. Grooms
River Rats Wrestling Club
AYWO-AAU Showdown in O-Town
Semis & WB (8 Man)
55
12/02
W
F 6-1 2:24
R. Stacks
Andalusia Mat Bully`s
AYWO-AAU Showdown in O-Town
Quarterfinals (8 Man)
55
12/02
W
F 2-0 0:44
C. Whorton
Beauregard Swarm
AYWO-AAU Showdown in O-Town
Round 3 (5 Man)
55
12/02
W
F 7-0 1:38
D. Grooms
River Rats Wrestling Club
AYWO-AAU Showdown in O-Town
Round 4 (5 Man)
55
12/02
L
F 12-1 2:13
M. Martin
Violent little machines
AYWO-AAU Showdown in O-Town
Round 2 (5 Man)
55
12/02
W
F 7-0 1:47
G. Huie
Weaver Youth Wrestling
AYWO-AAU Showdown in O-Town
Round 1 (5 Man)
55
11/25
W
F 7-0 1:28
R. Heilman
Alpha Elite
AYWO-AAU Beulah Bobcat Brawl
Placement Matches (8 Man)
55B
11/25
W
F 2-0 0:15
K. Johnson
Techfall Wrestling Club
AYWO-AAU Beulah Bobcat Brawl
Semis & WB (8 Man)
55B
11/25
W
F 2-0 0:59
J. Wright
Techfall Wrestling Club
AYWO-AAU Beulah Bobcat Brawl
Quarterfinals (8 Man)
55B
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024