Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Chandler Steele
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/02
L
F 13-1 3:53
J. Falk
Pulaski
Pulaski @ Ashwaubenon
Round 1
106
01/27
W
F 7-4 5:00
I. Blancarte
Racine St. Catherine`s/Lutheran
Pewaukee Duals
Round 3 (8 Team)
106
01/27
W
F 7-1 3:28
N. Thao
Verona Area
Pewaukee Duals
Round 1 (8 Team)
106
01/27
W
F 2-0 0:46
J. Dundon
Pewaukee
Pewaukee Duals
Round 2 (8 Team)
106
01/27
L
TF 18-3 4:33
A. Godwin
Janesville Parker
Pewaukee Duals
Placement Matches (8 Team)
106
01/27
L
F 5-0 1:56
N. Pelisamen
Burlington
Pewaukee Duals
Cross Bracket (8 Team)
106
01/26
W
F 14-3 5:14
J. Zuniga
Green Bay Preble
Ashwaubenon @ Green Bay Preble
Round 1
106
01/19
L
DEC 11-5
N. Yang
Manitowoc Lincoln
Manitowoc Lincoln @ Ashwaubenon
Round 1
106
01/12
L
F 4-1 0:39
B. Hamill
Bay Port
Bay Port @ Ashwaubenon
Round 1
106
01/05
W
F 2-0 0:31
A. Yang
Sheboygan South
Ashwaubenon @ Sheboygan South
Round 1
106
12/29
L
Replay
DEC 17-16
J. Booth
Oshkosh West
2023 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 3
106
12/29
L
Replay
F 8-0 1:17
P. Spierings
Brillion
2023 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 2
106
12/29
W
Replay
F 2-0 1:07
N. Mans
Peshtigo
2023 Lourdes OTW Wrestling Classic
Round 1
106
12/26
L
TF 16-1
S. Corrigan
De Pere
FRCC Double Dual
Round 1
106
12/14
L
TF 17-2 4:50
R. Roy
Wabeno/Laona/Th. Lakes
Lena Quad
Round 1 (4 Team)
106
12/14
W
F 5-0 0:58
N. Mans
Peshtigo
Lena Quad
Round 3 (4 Team)
106
12/09
L
MD 10-1
J. McClanahan
Pewaukee
Battle on the Bay
Placement (32 Man)
106
12/09
L
MD 15-4
A. Monrial
Oconomowoc
Battle on the Bay
Semis & 3rd WB (32 Man)
106
12/09
L
MD 9-0
S. Corrigan
DePere
Battle on the Bay
Champ Round 1 (32 Man)
106
12/08
W
F 2-0
K.
Bonduel
Ashwaubenon Triangular
Round 1
106
12/08
L
F 4-1
D.
Shawano Community
Ashwaubenon Triangular
Round 1
106
12/02
L
F 0-0
C. Bock
Freedom
2023 Papermaker Invitational
Placement Matches
106
12/02
W
DEC 10-3
J. Rassmussen
Appleton North
2023 Papermaker Invitational
Round 4
106
12/02
W
F 2-0 1:29
N. Lambrecht
Kewaunee
2023 Papermaker Invitational
Round 3
106
12/02
L
DEC 9-4
J. Williams
Freedom
2023 Papermaker Invitational
Round 2
106
12/02
L
F 2-0 1:10
H. Volkman
Shiocton
2023 Papermaker Invitational
Round 1
106
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024