Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Arturo Rodrigues
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/07
L
F 0-0
Z. Cundiff
Florence Hs
Under The Lights
Round 1
157
01/25
L
F 0-0
B. Green
Snowflake
Snowflake Multi
Round 1
150
01/24
L
F 8-8 5:03
A. SUAREZ
Mogollon
Snowflake Multi
Round 1
150
01/19
L
F 2-5 3:45
X. Castagno
Benson
2024 Diego Gadea Salpointe Invitational
2nd Wrestleback (32 Man)
150
01/19
L
F 6-4 3:25
J. Goehring
Walden Grove
2024 Diego Gadea Salpointe Invitational
Round 1 (32 Man)
150
01/05
L
F 2-1 4:00
L. Moore
Williams Field
27th Annual Coolidge Invitational
Round 2 (8 Team)
152
01/05
W
DEC 4-0
N. Thiss
Central
27th Annual Coolidge Invitational
Round 4 (8 Team)
152
01/05
L
F 2-0 0:35
G. Geile
Salpointe Catholic
27th Annual Coolidge Invitational
Round 3 (8 Team)
152
01/02
L
F 0-0
J. Reina
Casa Grande Union
Under The Lights
Round 1
157
12/07
L
F 0-0
B. Green
Snowflake
Coconino Multi meet
Round 1
157
12/07
L
F 0-0
N. Wilson
Coconino
Coconino Multi meet
Round 1
157
12/07
L
F 0-0
D. Bernt
Poston Butte
Coconino Multi meet
Round 1
157
11/30
L
F 0-0 1:10
H. Mikeworth
San Tan Foothills
ALA Ironwood Multi
Round 1
157
11/30
L
F 0-0
C. Hancock
Combs
ALA Ironwood Multi
Round 1
157
11/29
L
F 5-2 3:57
J. Brown
American Leadership Academy Ironwood HS
ALA Ironwood Multi
Round 1
157
11/21
L
F 0-0
Z. Cundiff
Florence Hs
Coolidge Dual Meet
Round 1
157
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021