Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Adriel Merlin
Results
High School Results
High School
High School
Youth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/28
W
DEC 10-8 SV
A. Campbell
North Liberty Wrestling Club
Beckman Little Blazers
Round 4
3rd-4th-#2
01/28
L
DEC 3-2
W. Stedman
USA mat club
Beckman Little Blazers
Round 3
3rd-4th-#2
01/28
W
F 2-2 0:59
G. Demmer
West Delaware Little Hawk
Beckman Little Blazers
Round 2
3rd-4th-#2
01/21
W
DEC 9-3
D. Bock
Big Game Wrestling Club
Rising Knights Wrestling Club Tournament
Round 4
50-54
01/21
W
DEC 4-0
T. Montgomery
Pleasant Valley Wrestling Club
Rising Knights Wrestling Club Tournament
Round 2
50-54
01/14
L
F 7-2 1:47
W. Andes
Bettendorf Wrestling Club
Bettendorf Bi-State Tournament
Round 3 (4 Man)
55-57
01/14
L
F 2-0 0:54
E. Benyo
Sauk Valley Wrestling Club
Bettendorf Bi-State Tournament
Round 2 (4 Man)
55-57
01/14
L
TF 15-0 2:07
L. Kohlhorst
Dakota
Bettendorf Bi-State Tournament
Round 1 (4 Man)
55-57
12/10
L
DEC 7-4
T. Price
Marengo Youth Wrestling
John Nagy Annual Throwdown
Round 5 (5 Man)
44-54
12/10
L
DEC 8-5
A. Hoffman
Sauk Valley Wrestling Club
John Nagy Annual Throwdown
Round 4 (5 Man)
44-54
12/10
W
DEC 8-6
J. Busker
The LAW
John Nagy Annual Throwdown
Round 3 (5 Man)
44-54
12/10
W
TF 19-1
R. Hartmann
Tiger Town Tanglers Wrestling
John Nagy Annual Throwdown
Round 2 (5 Man)
44-54
11/26
W
F 10-5 2:00
A. Campbell
North Liberty Wrestling Club
West Liberty Youth Wrestling Tournament
Round 3
B2
11/26
W
DEC 6-3
K. Osullivan
Solon Wrestling Club
West Liberty Youth Wrestling Tournament
Round 2
B2
11/26
L
F 2-0 1:00
L. Thompson
Iowa City Wrestling Club
West Liberty Youth Wrestling Tournament
Round 1
B2
11/19
L
FOR 0-0
H. Hull
Blue Line Training Academy
Spartan Valley Open
Round 3 (4 Man)
G-2
11/19
L
FOR 0-0
P. Landers
DC Elite
Spartan Valley Open
Round 2 (4 Man)
G-2
11/19
L
FOR 0-0
M. Burrier
Rising Knights Assumption
Spartan Valley Open
Round 1 (4 Man)
G-2
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024